Zprávy

Ve Varnsdorfu nebyla o překvapení nouze

3.2.2024, 21:04 | vložil: Václav Valštýn

Poslední kolo základní části Jiří Jedlička Extraligy Ústeckého kraje se odehrálo v sobotu 3.2.2024 ve Varnsdorfu. A mužstva z druhé poloviny tabulky se vzbouřila osudu a vyšlápla si na týmy průběžně okupující medailové pozice. Hned v úvodním utkání Rumopetrol sebral body průběžně druhému Turbu za remízu. V derby "Šluknovského výběžku" si Vilémov vyšlápl na vedoucí rezervu Varnsdorfu a vyhrál 4:3. No a do třetice byli Veteráni rádi, že dohnali dvougólovou ztrátu proti Transcu a urvali alespoň bod.
A vůbec vedoucí trojice - Futsal Varnsdorf "B", Turbo Děčín a FC Veteráns Želenice - shodně uhráli ze tří zápasů čtyři body za výhru, plichtu a porážku, takže bodové rozestupy mezi nimi zůstaly stejné, ale dovolili tak svým pronásledovatelům, aby se k nim přiblížili, čehož nejvíce využil SC Stap Vilémov, který ztrácí na třetí Želenice již jen dva body.
Jediným mužstvem, které v tomto kole neprohrálo, bylo Transco Bohemia, jenž jednou vyhrálo a dvakrát plichtilo, nicméně je jeho odstup od bedny 9 bodů.
Rumopetrol Nebočady uzavírá extraligový peloton, ale po několika turnajích se mu konečně podařilo bodovat.
Nejlepším střelcem tohoto kola se stal Jakub Zadina (Futsal Varnsdorf "B") - 6 gólů.
Turnaj spolehlivě řídili rozhodčí Oborník J., Paleček M. a Trojan M..
Finálové kolo se odehraje v sobotu 24.2.2024 od 8.00 hod. v Libouchci a upozorňujeme vedoucí, že finálové kolo se hraje 2x 10 minut!!!


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník