Zprávy

Veteráni mají za sebou základní část

27.1.2024, 19:54 | vložil: Václav Valštýn

V sobotu 21.1.2024 hostila varnsdorfská sportovní hala poslední kolo základní části Benešovské stavebniny Veteráns ligy Ústeckého kraje. Mimořádně vyrovnaná tabulka slibovala dramatické boje, což se potvrdilo. Kaňkou tohoto turnaje byla neúčast týmu Eurosport Teplice a tak jeho dvě plánovaná utkání byla kontumována ve prospěch soupeřů.
Nejvíce se dařilo mužstvům SK Autocentrum Jílové "B" a Jamajka Děčín, jež si připsala ze tří zápasů 7 bodů. Kdežto Jamajka získala jedno vítězství kontumací, "Béčko" Jílového si muselo všechny body vybojovat na palubovce včetně prestižního vítězství s "Áčkem". To pak již nezaváhalo a ziskem šesti bodů se udrželo v čele soutěže s jednobodovým náskokem před Jamajkou.
Čtyři body si z Varnsdorfu vezou dvě družstva - domácí Futsal Varnsdorf a SF Bělá Děčín. Varnsdorfským k tomu stačily dva zápasy a do bojů o titul tak půjdou ze třetího místa. I Bělé tato porce bodů stačila na pohodlné udržení pozice zaručující boje o veteránskou trofej.
Tenis Proboštov také živil naději na boje o medaile, ale v přímých soubojích o postup do finálové pětky s Varnsdorfem a Jamajkou nebodoval a tak si zahraje jen o 6. - 9. místo. Stejně tak i SK Dumbo Děčín, které stejně jako Tenis získal tři body, a rovněž i Nota Děčín a Eurosport Teplice.
Turnaj řídili rozhodčí Zdeněk Mráz, Jindřich Prinz a Michal Trojan.
Nejlepším střelcem tohoto kola se stal Tomáš Vlasák (SF Bělá Děčín) - 5 gólů.
Finálové kolo se odehraje v sobotu 17.2.2024 od 8.00 hod. v Libouchci!
Rozdělení do skupin:
1. - 5. místo: SK Autocentrum Jílové "A", Jamajka Děčín, Futsal Varnsdorf, SK Autocentrum Jílové "B" a SF Bělá Děčín
6. - 9. místo: Tenis Proboštov, Eurosport Teplice, Nota Děčín a SK Dumbo Děčín


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník