Zprávy

Po 5. kole Jiří Jedlička Extraligy je v tabulce vše při starém

13.1.2024, 18:31 | vložil: Václav Valštýn

V sobotu 13.1.2024 hostila libouchecká sportovní hala první v novém roce, ale celkově páté kolo Jiří Jedlička Extraligy Ústeckého kraje.
Nejlepší vstup do roku 2024 ukázal SC Stap Vilémov, který jako jediný v tomto turnaji neprohrál a získal ze tří zápasů sedm bodů. K postupu tabulkou to však nestačilo, ale k medailovým pozicím se přiblížil.
Rezerva Futsalu Varnsdorf si drží pohodlný náskok v čele tabulky i když tentokrát jednou prohrála s Turbem, ale šest bodů stačí ke kontrole vedoucí pozice.
Turbo Děčín získalo rovněž šest bodů. Jak již bylo psáno výše, vyšláplo si na vedoucí tým, ale muselo se sklonit před Vilémovem, takže z varnsdorfského náskoku nesmazalo nic.
Průběžně třetí FC Veteráns Želenice ochutnaly od každého něco, porazily Rumopetrol, plichtily s nepříjemným Vilémovem a po boji nestačily na Varnsdorf. Přesto se na ně pomaličku dotahuje právě Vilémov.
Mladý tým Transco Bohemia získal ze tří utkání tři body a z pátého místa už těžko dohlédne ke stupňům vítězů. Rumopetrol Nebočady tentokrát nebodoval a uzavírá extraligovou tabulku.
Nejlepší střelci tohoto kola byli hned tři - Vladimír Jahodář (Turbo Děčín), Kryštof Kolár (Futsal Varnsdorf "B") a Adam Novotný (Transco Bohemia), všichni se trefili 4x.
Turnaj s přehledem odřídili rozhodčí Zdeněk Mráz, Jaroslav Oborník a Jindřich Prinz.
Šesté kolo se odehraje v sobotu 3.2.2024 od 9.00 hod. ve Varnsdorfu.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník