Zprávy

Po třetím kole veteránské ligy jde překvapivě do čela Jamajka Děčín

18.11.2023, 19:51 | vložil: Václav Valštýn

První polovinu základní části Benešovské stavebniny Veteráns ligy Ústeckého kraje mají za sebou ti dříve narození sálovkáři. Třetí kolo odehráli v sobotu 18.11.2023 v libouchecké sportovní hale.
Turnaj z říše snů odehrála Jamajka Děčín. Nejenže třikrát zvítězila, ale neinkasovala jedinou branku a o své vstřelené góly se podělili všichni zúčastnění Jamajčani včetně brankáře Petra Štěpničky a nestárnoucího a přesto za pár dní šedesátiletého Petra Střelky. Tímto výkonem se Jamajka katapultovala ze šestého místa na samý vrchol.
Do své staré mistrovské formy se dostává SK Autocentrum Jílové "A", které zabojovalo stejně jako Jamajka a odlepilo se ode dna veteránské tabulky a je šesté.
Spolehlivé výkony předvádí SF Bělá Děčín. Ve třech zápasech vybojovala šest bodů a poskočila na stříbrnou pozici.
Trio mužstev získalo v Libouchci tři body. Futsalu Varnsdorf a Notě Děčín tato porce bodů (ze dvou utkání) stačila k udržení pátého resp. osmého místa. SK Autocentrum Jílové "B" odehrálo tři mače a ty tři body nestačily k udržení vydobytých pozic a kleslo na bronzový stupínek.
Teplické týmy získaly jediný bod za remízu ve vzájemném utkání, což znamenalo propad tabulkou. Eurosport Teplice opustil medailové pozice a je čtvrtý. Tenis Proboštov klesl právě ze čtvrtého na sedmé místo.
Jediným nebodujícím týmem v tomto turnaji bylo SK Dumbo Děčín, což znamenalo pád na samé dno veteránské tabulky.
Nejlepším střelcem třetího kola se stal Zdeněk Erneker s pěti přesnými zásahy.
Turnaj řídili rozhodčí Mráz Z., Paleček M. a Prinz J.
Čtvrté kolo se odehraje v sobotu 9.12.2023 od 8.00 hod. v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník