Zprávy

Po základní části Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje je jasné, kdo bude vítězem!!!

13.2.2023, 14:55 | vložil: Václav Valštýn

V sobotu 11.2.2023 libouchecká sportovní hala hostila poslední šesté kolo základní části Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje.
Turnaj začal minutou ticha, abychom uctili památku nedávno zesnulého předsedy Ústeckého štábu sálového fotbalu pana Jiřího Jedličky.
SF Bělá Děčín z prvního místa průběžné tabulky rázně vykročila za extraligovým titulem. V tomto kole byla suverénní, všechny čtyři soupeře porazila a ziskem dvanácti bodů si vytvořila již nedostižný náskok, o který ve finálovém kole nemůže přijít!!! Gratulujeme k zisku titulu krajského šampióna.
SC Stap Vilémov získal v Libouchci sedm bodů ze čtyř zápasů a pomalinku se přibližuje druhému místu, které okupuje Turbo. Vilémovští ztrácí na druhou příčku již jen pět bodů.
Právě Turbo Děčín bylo v sobotu úspěšné jen napůl, tedy dvakrát zvítězilo a dvakrát odešlo z palubovky poraženo a je jisté, že jeho hlavním úkolem bude ve finálovém kole udržet stříbrnou pozici, když už Bělou nemůže dostihnout.
FC Veteráns Želenice se již smiřují z celkově čtvrtým místem, protože ziskem pouhých čtyř bodů ztratily už i teoretickou šanci, že by dohnaly Vilémovské.
Hezouni Děčín vyšli opět bodově naprázdno, ale ukázali svůj potenciál, zejména v utkání s Turbem, kterému nasázeli pět gólů, ale i tolik branek k vítězství nestačilo.
Mužem kola byl zvolen Filip Vait ze SF Bělá Děčín a jeho týmový kolega Vladimír Jahodář se stal se šesti vstřelenými góly nejlepším střelcem tohoto kola.
Finálové kolo se odehraje v sobotu 25.2.2023 v Libouchci od 8.00 hod.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník