Zprávy

SF Bělá Děčín stále v čele Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje

27.11.2022, 21:12 | vložil: Václav Valštýn

Polovinu základní části má za sebou i Autocentrum Jílové Extraliga Ústeckého kraje. Její třetí kolo se odehrálo v sobotu 26.11.2022 v Libouchci. Kaňkou tohoto turnaje byla neúčast týmu FC Veteráns Želenice, jehož všechna plánovaná utkání v tomto kole byla kontumována ve prospěch soupeřů a i díky tomu přišli Veteráni o pozici na stupních vítězů.
Žádný z týmů v tomto kole nebyl stoprocentní. SF Bělá Děčín poprvé v sezóně padla s Turbem, v dalších zápasech potvrdila roli favorita a stále si na čele tabulky udržuje tříbodový náskok právě na Turbo Děčín. To si vylámalo zuby na Vilémovu. Ostatní utkání zvládlo a v poklidu si hlídá stříbrný stupínek.
CS Stap Vilémov předvedl svůj nejlepší turnaj, více než zdvojnásobil svůj bodový účet a stejně jako Bělá s Turbem si odvezl z Libouchce devět bodů, díky nímž se vyhoupl na třetí místo, ale na druhého ztrácí právě těch devět bodů.
Hezouni Děčín rovněž odehráli svůj nejlepší turnaj a své soupeře notně potrápili, přesto získali jen tři body za kontumaci s Veterány. I tak jsou jejich zlepšené výkony příslibem do další části sezóny.
Mužem kola byl zvolen Tomáš Hadar z SC Stap Vilémov a střelecký apetit má stále Filip Vait ze SF Bělá Děčín, který tentokrát přesně zamířil hned 6x.
Následující kolo se odehraje v sobotu 17.12.2022 od 9.00 hod. ve Varnsdorfu.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník