Zprávy

Futsal Varnsdorf je v celostátní lize po dvou kolech druhý!!!!

21.11.2022, 18:49 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

Ve druhém kole celostátní ligy mohl Futsal Varnsdorf využít domácího prostředí a ukázat, jak se mu daří v nejvyšší republikové soutěži. O tom, jal se Varnsdorfským dařilo v sobotu 19.11.2022, více napsal Máca Mikolášek:
Na dlouho očekávaný domácí turnaj jsme se moc těšili, jenže nezačal vůbec dobře, protože v daný čas turnaje probíhal v hale floorbalový turnaj. Delegát našeho turnaje "snad" vše pochopil a po asi hodinovém zpoždění mohlo vše vypuknout. Čekal nás několikanásobný mistr ČR Chemcomex Praha. Jenže asi zmatky před zápasem zanechaly na nás památku. I když jsme se dostali do vedení brankou Šindeláře, soupeř nás rázem začal přehrávat a díky zmatkům v naší obraně skóre otočil na svojí stranu. Po poločasové pauze přidal další lacinou branku z rohového kopu a zápas si zkušeně kontroloval. Nám se podařilo už jen kosmeticky korigovat skóre brankou Rybáře a zápas skončil 2:4. Soupeř byl opravdu skvělý. Po hodině pauzy jsme šli na Adrii Kladno. Byl to úplně jiný zápas. Kluci se perfektně připravili a dá se říct, že měli celý zápas pod kontrolou. A k tomu se ještě vykartoval hostující brankář. Po brankách Bulejka, Pelešky, 2x Šindeláře a 2x Rybáře jsme vyhráli přesvědčivě 6:1. Mohla vypuknout obrovská radost před zaplněnou(narvanou) halou. Děkovačka s fanoušky byla úžasná. Proto všem, co dorazili do haly, moc a moc děkujeme, byli jste skvělí.
Příští týden máme volno a 3.12. vyrážíme do dalekého Krumlova, kde se utkáme s Větřním a s dalším nováčkem Rudolfovem. Pak nás čekají dva domácí turnaje a to 10. a 17.12. Tímto vás všechny na ně zveme.
Sestava: Langer, Werner, Peleška,Lisý, Bulejko, Knitl, Damnitz, Kabeláč,Rybář, Šindelář, Skotnica - trenéři: Relich, Mikolášek


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník