Zprávy

Áčko Jílového stále bez ztráty bodu!!!

19.11.2022, 19:18 | vložil: Václav Valštýn

Již polovinu základní části má za sebou Benešovské stavebniny Veteráns liga Ústeckého kraje, jejíž třetí kolo se odehrálo v sobotu 19.11.2022 v Libouchci.
Tento turnaj si jednoznačně podmanila obě mužstva z nedalekého Jílového , která tak využila skoro domácí palubovky. Zatímco SK Autocentrum Jílové “A” potvrdilo roli favorita a po polovině soutěže vede bez ztráty jediného bodu, SK Autocentrum Jílové “B” si udrželo čtvrtou pozici, ale notně se přiblížilo vedoucí trojici a na bednu ztrácí již pouze bodík.
Šest bodů ze tří zápasů si odváží Eurosport Teplice, mimo jiné ovládli i “teplické derby” nejtěsnějším možným výsledkem 1:0, a díky tomu se vyhoupl na pátou pozici.
Hned trojice mužstev získala tři body za jednu výhru. Nota Děčín zaznamenala první body v sezóně, když porazila Dumbo, ve druhém utkání nestačila na Eurosport. SF Bělá Děčín jako první letos obrala o body Jamajku, ale pak nestačila na jílovské Áčko. A Jamajka Děčín si vyšlápla na Varnsdorf, ale kromě Bělé nestačila ještě na Jílové “A”.
Posledními týmy, které v tomto kole bodovaly, jsou SK Dumbo Děčín a Tenis Proboštov za remízu ve vzájemném duelu. Ve zbylých dvou mačích obě mužstva odešla s nepořízenou.
Nedařilo se průběžnému lídrovi Futsalu Varnsdorf, jenž ve dvou svých utkáních nebodoval a v tabulce klesl na bronzovou pozici.
Mužem kola byl tentokrát vyhlášen Zdeněk Červenka z SK Autocentrum Jílové “A” a za čtyři přesné zásahy se stal nejlepším střelcem tohoto turnaje Miroslav Beránek z SK Autocentrum Jílové “B”.
Čtvrté kolo se odehraje v sobotu 10.12.2022 opět v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník