Zprávy

Jílové "A" s Jamajkou stále bez ztráty v Benešovské stavebniny Veteráns ligy Ústeckého kraje

29.10.2022, 20:05 | vložil: Václav Valštýn

V sobotu 29.10.2022 zavítala veteránská sálovka do Libouchce, aby tam odehrála druhé kolo Benešovské stavebniny Veteráns ligy Ústeckého kraje.
Nejlépe si vedl Futsal Varnsdorf, který ve všech třech svých odehraných utkáních nezaváhal a díky vybojované “devítce” se vyhoupl do čela veteránské tabulky. Nutno dodat, že má odehráno o zápas více než vedoucí duo po prvním kole Jílové “A” - Jamajka.
Právě SK Autocentrum Jílové “A” ve svých dvou plánovaných zápasech odešlo ze hřiště jako vítěz, stále v této sezóně nezaváhalo a o pouhý jeden bod je v tabulce druhé. Překvapivě úplně stejnou bilanci má i Jamajka Děčín a také bez ztráty kytičky drží třetí pozici.
Sálovkáři Tenisu Proboštov i SK Autocentrum Jílové “B” povstali ze dna, získali šest bodů ze tří utkání a připsali si tak první letošní body, jež jim pomohly na páté resp. čtvrté místo průběžné tabulky.
Jediná remíza tohoto kola se zrodila v zápase SF Bělá Děčín - Eurosport Teplice a zisk jednoho bodu byl pohříchu jediným příspěvkem na jejich bodové konto, neboť zbylá dvě utkání pro ně skončilo porážkou.
S prázdnou tentokrát odjely týmy Nota Děčín, která na své první body stále čeká, a SK Dumbo Děčín, to však oproti Notě mělo v tomto turnaji pouze dvě možnosti na ukořistění nějakého toho bodíku, Nota tři.
Mužem kola byl zvolen Michal Culek ze SF Bělá Děčín a střeleckou formu si drží Jaroslav Beránek z Futsalu Varnsdorf, který byl stejně jako v prvním, tak i ve druhém kole nejlepším střelcem, tentokrát za šest vstřelených branek.
Třetí kolo se odehraje v sobotu 19.11.2022 od 8.00 hod. opět v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník