Zprávy

Krajská extraliga odstartovala!!!

16.10.2022, 08:09 | vložil: Václav Valštýn

Sobota 15.10.2022 byla ve znamení prvního kola Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje. Extraligový peloton je sice jen pětičlenný, přesto se v Libouchci odehrála zajímavá sálovka.
Podle papírových předpokladů se usadila na čele tabulky SF Bělá Děčín, která tři utkání s přehledem vyhrála, ale v zápase se Želenicemi odešla z palubovky poražena. Překvapivě se stejnou bilancí jako Bělá odjíždělo z libouchecké haly i Turbo Děčín.
Zajímavé výkony předváděly FC Veteráns Želenice, jenž kromě již zmíněné výhry s Bělou porazily i Vilémov. Díky velmi úzkému kádru musely třetí utkání skrečovat a k tomu čtvrtému ani nenastoupily.
SC Stap Vilémov vstoupil do sezóny výhrou nad Hezouny, poté ale na další tři soupeře nestačil a tak mu po prvním utkání patří čtvrtá příčka.
Hezouni Děčín získali své tři body díky kontumační výhře nad Veterány. V dalších zápasech předváděli sympatické výkony, které však k bodovému zisku bohužel nestačily.
Mužem kola byl zvolen Filip Vait ze SF Bělá Děčín, jenž se stal s deseti vstřelenými brankami i nejlepším střelcem prvního kola.
Druhé kolo se odehraje v NEDĚLI 6.11.2022 od 9.00 hod. ve Varnsdorfu.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník