Zprávy

Benešovské stavebniny Veteráns liga odstartovala!!!

9.10.2022, 16:02 | vložil: Václav Valštýn

V sobotu 8.10.2022 odstartovala v Ústeckém kraji již 48. sezóna sálové kopané. Jak je již u nás tradicí, zahájili ji ti dříve narození a zkušenější sálovkáři v Benešovské stavebniny Veteráns lize Ústeckého kraje.
A hned první kolo naznačilo, že by mohlo jít o zajímavou a dramatickou soutěž, protože o překvapivé výsledky nebyla nouze. Např. Dumbo zvítězilo nad Bělou nebo Jamajka udolala “Béčko” Jílového.
Neměnnou konstantou jsou dobré výsledky SK Autocentrum Jílové “A”, které své tři duely zvládlo, i když zápas s Proboštovem překlopilo na svou stranu pouhé dvě vteřiny před koncem, a s devíti body se usadilo na čele tabulky.
Překvapivě i nováček Jamajka Děčín vydoloval ve třech utkáních plný bodový zisk a jen díky horšímu skóre je druhý.
Domácí Futsal Varnsdorf rovněž neprohrál, ale v dramatickém utkání s Bělou remizoval, další dvě utkání zvládl a se sedmi body je třetí.
Těsně pod stupni vítězů je SF Bělá Děčín, jenž vedle již zmiňované prohry s Dumbem a plichty s Varnsdorfem, třetí duel zvládl a z vršků si veze čtyři body.
Eurosport Teplice měl na programu jen dvě utkání s poloviční úspěšností. Tři body získalo i SK Dumbo Děčín, ovšem ze tří zápasů.
Horší vstup do soutěže měla hned trojice mužstev, které nebodovaly. Tenis Proboštov a SK Autocentrum Jílové “B” odehráli podle plánu jen dva duely, kdežto Notě Děčín nestačily na zisk nějakého toho bodu ani zápasy tři.
Mužem úvodního kola byl zvolen Tomáš Jagr z Futsalu Varnsdorf a jeho týmový kolega Jaroslav Beránek společně s Janem Majerem z SK Autocentrum Jílové “A” byli nejlepšími střelci tohoto kola s pěti přesnými zásahy.
Druhé kolo se odehraje v Libouchci v sobotu 29.10.2022 od 8.00 hod.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník