Zprávy

I Autocentrum Jílové Extraliga Ústeckého kraje má již odehráno!!!

26.2.2022, 17:57 | vložil: Václav Valštýn

Poslední mistrovské body této sezóny jsou již rozdány i v Autocentrum Jílové Extralize Ústeckého kraje. Její finálové kolo se odehrálo v sobotu 26.2.2022 v Libouchci.
Hned ráno se mělo hrát o umístění na 5. – 7. místě, ale týmy Bumiko Děčín a Hezouni Děčín do libouchecké haly vůbec nedorazily, tak FC Veteráns Želenice takříkajíc „v suchém tričku“ získaly šest bodů a pohodlně si zajistily páté místo. Bumiko je šesté a již před tímto turnajem bylo jasné, že extraligový peloton uzavírají Hezouni.
Okolo půl desáté začaly boje o medaile utkáním Futsalu Varnsdorf s Turbem Děčín, které skončilo remízou a tak již jasný vítěz soutěže z Varnsdorfu teprve podruhé přišel o body.
Smírně se rozešla i mužstva SC Stap Vilémov a SF Bělá Děčín v zápase, který se dal označit za boj o stříbro. Plichta více vyhovovala Vilémovu, jenž si udržel dvoubodový náskok před Bělou.
Ta hned musela nastoupit i do duelu s Varnsdorfem a na svého soupeře nestačila.
Souboj Vilémova s Turbem opět skončil smírným výsledkem, který Vilémovu pomohl zvýšit náskok na Bělou na tři body a Turbu pomohl se Bělé přiblížit na dva body.
Před posledními dvěma zápasy ještě nebylo nic jisté. Varnsdorf v souboji s Vilémovem již asi podvědomě slavil zisk titulu a ve svém posledním utkání sezóny přišel o svou neporazitelnost a Vilémov si zajistil stříbrné medaile.
Poslední mač mezi Bělou a Turbem se rázem zúžil na souboj o bronz, který získala Bělá po zlepšeném výkonu v druhém poločase.
Mužem finálového kola byl zvolen Valerii Romanenia z SC Stap Vilémov a střelcem tohoto kola se stal Jaroslav Šindelář z Futsalu Varnsdorf za pět přesných tref.
Vítězem Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje se stal Futsal Varnsdorf, gratulujeme!!!


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník