Zprávy

Základní část Autocentrum Jílové Extraligy je již odehrána

13.2.2022, 22:06 | vložil: Václav Valštýn

Tak a je rozhodnuto i v Autocentrum Jílové Extralize Ústeckého kraje, kdo si zahraje o medaile a kdo pouze o umístění na pátém až sedmém místě. Základní část krajské soutěže se zakončila ve Varnsdorfu v neděli 13.2.2022. Tradicí tohoto ročníku je neúčast nějakého z týmů, tentokrát se nezúčastnili hráči FC Veteráns Želenice, kteří se tak odsoudili právě k bojům o umístění v nižších patrech tabulky. Ale za událost tohoto kola lze považovat vítězství nadšeně a se zápalem bojujících Hezounů Děčín s Bumikem.
Futsal Varnsdorf byl opět stoprocentní a v základní části získal skvělých 52 bodů z 54 možných a jak již bylo jasné dříve s velkou převahou získal titul krajského šampióna. Plný počet bodů získala i SF Bělá Děčín a z pátého místa vystřelila na bronzovou pozici.
Šest bodů si z Varnsdorfu odvezl SC Stap Vilémov, který udržel druhé místo.
Další tři týmy vybojovaly tři body. Turbu Děčín stačily k udržení čtvrté pozice, která zaručuje ve finálovém kole boje o medaile. Bumiku Děčín ani Hezounům Děčín však nepomohly k vylepšení svého postavení v tabulce a společně s Želenicemi si zahrají pouze o umístění v dolní polovině tabulky.
Mužem kola byl zvolen Martin Bulejko z Futsalu Varnsdorf a jeho týmový kolega Miloslav Kučera se stal střelcem kola za čtyři přesné zásahy.
Rozdělení týmů ve finálovém kole:
1. – 4. místo: Futsal Varnsdorf, SC Stap Vilémov, SF Bělá Děčín, Turbo Děčín
5. – 7. místo: FC Veteráns Želenice, Bumiko Děčín, Hezouni Děčín


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník