Zprávy

SK Autocentrum Jílové "A" s předstihem obhájilo veteránský titul!!!

29.1.2022, 18:34 | vložil: Václav Valštýn

V sobotu 29.1.2022 se ve Varnsdorfu odehrálo poslední kolo základní části Benešovské stavebniny Veteráns ligy Ústeckého kraje. A musím konstatovat, že bylo hrubě ovlivněno neúčastí hned tří mužstev (Tenisu Proboštov, Eurosportu Teplice a Noty Děčín) z důvodů proticovidových opatření, karantén, izolací… Žel bohu neodehraných utkání bylo více než odehraných a kontumace byly ve prospěch soupeřů výše uvedených týmů.
SK Autocentrum Jílové „A“ si ještě před finálovým kolem zajistilo obhajobu titulu!!! Ziskem devíti bodů si vypracovalo již nedostižný šestnáctibodový náskok před svými nejbližšími pronásledovateli. K celkovému vítězství Jílovským gratulujeme!!!
Stoprocentní byl i domácí Futsal Varnsdorf a po šestém kole se ze čtvrtého místa vyhoupl na druhé. Ale ve finálovém kole bude mít s udržením této pozice ještě hodně práce, jelikož má stejně bodů jako třetí Bělá a jen tři bodu náskoku před čtvrtým „Béčkem“ Jílového.
Právě SK Autocentrum Jílové „B“ zisk šesti bodů pomohl k posunu těsně pod stupně vítězů s reálnou šancí na zisk některé z medailí po finálovém kole.
SF Bělá Děčín tentokrát měla na programu pouze dvě utkání a z Varnsdorfu odjížděla spokojená jen na půl. Tři získané body Bělé stačily k udržení medailových pozic a zisk jedné z nich ve finálovém kole má ve svých rukou.
Tři body ze tří utkání získalo SK Dumbo Děčín a posunulo se na šestou příčku, což je před finálovým kolem solidní pozice a když ji udrží i v závěrečném turnaji, bude to útok na nejlepší umístění ve veteránské soutěži.
I Old Stars Ludvíkovice získaly tři body ze dvou zápasů, přesto jsou stále na samém chvostu tabulky, ale přiblížily se na bod svým nejbližším sousedům v tabulce.
A jak se stalo tradicí tohoto ročníku, mužem kola se stal opět brankář. Tentokrát Jiří Petrásek z Futsalu Varnsdorf a za tři góly se nejlepším střelcem tohoto kola stal Petr Horký z SK Autocentrum Jílové „A“.
Finálové kolo se odehraje v sobotu 19.2.2022 od 8.00 hod. v Libouchci. UPOZORŇUJEME, ŽE ZÁPASY FINÁLOVÉHO KOLA SE HRAJÍ 2x10 MIN.!!!
Složení skupin finálového kola:
6.-9. místo: SK Dumbo Děčín, Eurosport Teplice, Nota Děčín a Old Stars Ludvíkovice
1.-5. místo: SK Autocentrum Jílové „A“, Futsal Varnsdorf, SF Bělá Děčín, SK Autocentrum Jílové „B“ a Tenis Proboštov


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník