Zprávy

Odehrálo se kompletní páté kolo Benešovské stavebniny Veteráns ligy Ústeckého kraje

8.1.2022, 19:25 | vložil: Václav Valštýn

V sobotu 8.1.2022 se v libouchecké sportovní hale odehrálo již páté kolo Benešovské stavebniny Veteráns ligy Ústeckého kraje a nutno podotknout, že se tentokrát zúčastnila všechna mužstva a tudíž se odehrál kompletní program.
Skvělou formu si drží průběžný lídr SK Autocentrum Jílové „A“, který opět nezaváhal, všechna tři svá utkání vyhrál a o další dva bodíky navýšil svůj náskok před svými pronásledovateli. Je již devítibodový.
I průběžně stříbrná SF Bělá Děčín ukázala výbornou formu, když ve třech zápasech vybojovala sedm bodů a rovněž navýšila svůj náskok před třetím Proboštovem na pět bodů.
SK Dumbo Děčín předvádí výkony jako noc a den. Po slabším čtvrtém kole přišlo solidní páté a zisk šesti bodů znamená posun na sedmé místo průběžné tabulky.
Tenis Proboštov uhájil třetí místo, přestože ze tří utkání vybojoval jen čtyři body, ale týmy o bod za ním mají jeden zápas k dobru.
Futsal Varnsdorf a SK Autocentrum Jílové „B“ odehráli pouhá dvě utkání a shodně s polovičním úspěchem. A aby těch shod nebylo málo, obě mužstva mají na čtvrtém a pátém místě shodný počet 22 bodů.
Po dlouhé době bodovaly i Old Stars Ludvíkovice za jednu výhru ze tří zápasů, ale k posunu ze dna tabulky to nepomohlo.
Bodově naprázdno v tomto turnaji vyšly týmy Eurosportu Teplice a Noty Děčín. Zatímco Tepličtí šestou pozici udrželi, Nota klesla na osmou příčku.
A do třetice se v této soutěži stal mužem kola brankář, tentokrát Martin Novák z Noty Děčín. Střelcem kola se stal pětigólový Radek Rojko z SF Bělá Děčín.
Následující kolo se odehraje v sobotu 29.1.2022 od 9.00 hod. ve Varnsdorfu.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník