Zprávy

Futsal Varnsdorf poprvé ztratil, přesto navyšuje náskok!!!

19.12.2021, 08:56 | vložil: Václav Valštýn

Poslední sálovkářskou akcí tohoto roku v Ústeckém kraji bylo čtvrté kolo Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje, jenž se odehrálo v sobotu 18.12.2021 ve varnsdorfské sportovní hale. Jak už se pomalu v tomto ročníku stává tradicí, opět nějaká mužstva chyběla z důvodů personální nouze díky „proticovidovým“ opatřením pro amatérský sport v hale. Tentokrát to postihlo SF Bělou Děčín a FC Veteráns Želenice.
Událostí tohoto kola se stala ztráta prvních bodů Futsalu Varnsdorf při remíze s Bumikem, přesto svůj náskok v čele tabulky navýšil na skoro nedostižných 16 bodů, neboť další dvě utkání zvládl i když v zápase s Vilémovem, který snesl ta nejpřísnější měřítka, to neměl vůbec jednoduché.
Za to od druhého do šestého místa je extraligová tabulka nesmírně vyrovnaná, neboť jsou týmy na těchto pozicích naskládány v pouhých čtyř bodech. Na stříbrný stupínek se vyhouplo Turbo Děčín, které tentokrát získalo šest bodů ze tří utkání, když nestačilo pouze na lídra tabulky z Varnsdorfu.
O pouhý bodík za Turbem je prozatím bronzový SC Stap Vilémov, který rovněž v tomto kole získal šest bodů ve třech zápasech. O jeho skvělém utkání s domácím Varnsdorfem již řeč byla.
Bumiko Děčín v posledních dvou kolech ukazuje tvář, kterou bychom rádi viděli po celou sezónu. Utkání s Varnsdorfem bylo rovněž reklamou na sálovku a společně s Varnsdorfskými bylo Bumiko dalším týmem, který ve čtvrtém kole nepoznal hořkost porážky a získal sedm bodů, jež dopomohly k posunu tabulkou již těsně pod stupně vítězů.
Z prvních bodů v sezóně se radovali Hezouni Děčín a tak už na jejich kontě nesvítí smutná kola ale o něco veselejší trojka.
O SF Bělé Děčín a FC Veteráns Želenice již bylo psáno výše a jen dodáváme, že jejich plánovaná utkání byla kontumována ve prospěch soupeřů.
Mužem kola byl zvolen naprosto zaslouženě Jiří Vorel z Hezounů Děčín a střelcem tohoto kola se stal Miloslav Kučera z Futsalu Děčín za šest vstřelených branek.
Následující kolo se odehraje 15.1.2022 od 8.00 hod. v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník