Zprávy

Benešovské stavebniny Veteráns liga Ústeckého kraje má za sebou čtvrté kolo

11.12.2021, 18:36 | vložil: Václav Valštýn

Rok 2021 zakončili ti dříve narození sálovkáři čtvrtým kolem Benešovské stavebniny Veteráns ligy Ústeckého kraje, které se uskutečnilo v sobotu 11.12.2021 v libouchecké sportovní hale. Tento turnaj byl opět ovlivněn neúčastí jednoho týmu, Old Stars Ludvíkovice, jenž nedal dohromady potřebný počet hráčů splňujících proticovidová opatření pro amatérský sport v hale, a tak byla jeho tři plánovaná utkání kontumována ve prospěch soupeřů.
I přes to se v Libouchci hrála skvělá sálovka se zajímavými výsledky zamotávajícími velmi vyrovnanou veteránskou tabulku. O lídrovi není pochyb, když SK Autocentum Jílové „A“ mělo na programu pouhé dvě utkání, přesto navýšilo svůj náskok v čele tabulky již na sedm bodů. Za to na druhém až pátém místě je to velmi vyrovnané, protože tato čtyři mužstva jsou narovnána v pouhých dvou bodech.
Sálovkáři Futsalu Varnsdorf i SK Autocentrum Jílové „B“ ve třech utkáních vybojovali devět bodů a důrazně se přihlásili do bojů o medaile, když mají stejně bodů jako prozatím třetí Proboštov a ztrácí dva body na stříbrnou Bělou.
Právě SF Bělá Děčín a Tenis Proboštov ziskem pouhých tří bodů ze tří zápasů daly svým pronásledovatelům šanci přiblížit se medailovým pozicím.
Se stejnou bilancí odjížděl z Libouchce i Eurosport Teplice. Tomu však tři body ze tří utkání k udržení čtvrtého místa nestačily a klesl až na šestou pozici.
I Nota Děčín získala tři body, ale jen ze dvou zápasů a poskočila z osmého na sedmý stupínek.
Tentokrát se nedařilo SK Dumbu Děčín, které ve svých dvou mačích nebodovalo a právě s Notou si prohodilo místa v tabulce.
Mužem kola se po druhé za sebou stal brankář. Tentokrát Petr Provazník z SK Autocentrum Jílové „B“ a nejlepšími střelci tohoto kola se stali Michal Culek z SF Bělá Děčín a Václav Fišer z Futsalu Varnsdorf za pět přesných zásahů.
Následující kolo se odehraje již v novém roce a to 8.1.2022 opět v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník