Zprávy

Futsal Varnsdorf neochvějně kraluje Autocentrum Jílové Extralize Ústeckého kraje

28.11.2021, 17:20 | vložil: Václav Valštýn

Polovinu základní části má za sebou i Autocentrum Jílové Extraliga Ústeckého kraje. Její třetí dějství se odehrálo v sobotu 27.11.2021 v Libouchci. I tentokrát se turnaj neodehrál kompletní, protože se nezúčastnilo Turbo Děčín, jelikož nedalo dohromady dostatečný počet hráčů splňujících „proticovidové“ podmínky pro amatérský sport v hale.
Opět stoprocentní byl Futsal Varnsdorf, který všem třem svým soupeřům nedal šanci a zdá se, že už má v čele tabulky náskok skoro nedostižný a je na nejlepší cestě obhájit extraligový titul.
Svoji lepší tvář konečně ukázalo Bumiko Děčín, jenž bylo druhým neporaženým týmem tohoto kola a ziskem sedmi bodů ze tří utkání se pomalu začíná přibližovat medailovým pozicím.
FC Veteráns Želenice dokáží solidně bodovat v každém turnaji a sobotních vybojovaných šest bodů jim dopomohlo na stříbrnou pozici.
SC Stap Vilémov ziskem čtyř bodů sice svou pozici v extraligové tabulce nevylepšil, ale výrazně se přihlásil do bojů o medaile. Vždyť mezi druhými Želenicemi a pátým Vilémovem je rozdíl pouhých čtyř bodů.
SF Bělá Děčín tentokrát vyválčila pouhé dva body ze tří utkání se silnými soupeři, což znamenalo pokles na bronzový stupínek, nicméně za zmínku stojí, že na remíze s Bumikem se jedním gólem podílel padesátiletý Jiří Rangl, nejstarší hráč tohoto kola.
Na své první body stále čekají Hezouni Děčín, kteří měli na programu pouze dva zápasy, ve kterých i přes výraznou snahu na své soupeře nestačili.
Mužem kola byl vyhlášen Marek Rybář s Futsalu Varnsdorf a jeho týmový kolega Martin Bulejko se stal se šesti góly nejlepším střelcem kola.
Následující kolo se odehraje v sobotu 18.12.2021 od 9.00 hod. ve Varnsdorfu.Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník