Zprávy

Polovina základní části Benešovské stavebniny Veteráns ligy Ústeckého kraje je za námi!

21.11.2021, 07:37 | vložil: Václav Valštýn

První polovinu základní části má již za sebou Benešovské stavebniny Veteráns liga Ústeckého kraje, která ji dohrála v sobotu 20.11.2021 v Libouchci.
Poprvé v této sezóně ztratilo body SK Autocentrum Jílové „A“ remízou s Tenisem Proboštov, ale další dvě utkání zvládlo a vybudovalo si v čele tabulky čtyřbodový náskok na své nejbližší pronásledovatele.
Výborně si vedlo i SK Dumbo Děčín, jenž ze tří utkání vybojovalo šest bodů a ze dna veteránské tabulky se vyšvihlo na sedmou příčku. Stejně tak si vedl i Eurosport Teplice a díky tomuto bodovému přídělu se usadil těsně pod stupni vítězů.
Tenis Proboštov měl na programu pouze dvě utkání a s plichtou a výhrou byl jedním ze dvou neporažených týmů v tomto kole a v celku pohodlně si drží bronzovou pozici.
Čtyři body si z Libouchce odváží i Futsal Varnsdorf a SK Autocentrum Jílové „B“. Oba týmy ovšem ze tří zápasů. Zatímco Varnsdorfským tyto body stačily k udržení páté příčky, Jílovským pomohly k posunu hned za tým ze severní části děčínského okresu.
I SF Bělá Děčín přijela do libouchecké haly pouze ke dvěma utkáním a odjela spokojená jen na půl. Tři body jí sice pomohly k udržení stříbra, ale manko na jílovské „Áčko“ se zvýšilo.
Dvě mužstva v tomto turnaji nebodovala. Nota Děčín odehrála tři a Old Stars Ludvíkovice dva zápasy, na jejíchž konci sálovkáři těchto týmů odcházeli se sklopenou hlavou a uzavírají tak veteránský peloton.
Mužem kola byl zvolen Martin Czepan z SK Dumbo Děčín a Lukáš Zelenka z Eurosportu Teplice se stal nejlepším střelcem za sedm vstřelených branek.
Doufejme, že se následující kolo odehraje a mělo by to být 11.12.2021 od 8.00 hod. opět v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník