Zprávy

Suverénní Futsal Varnsdorf vede po 2. kole Autocentrum Jílové Extraligu Ústeckého kraje bez ztráty bodu

7.11.2021, 11:25 | vložil: Václav Valštýn

Druhé kolo Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje bylo ovlivněno neúčastí dvou týmů. Po v týdnu odhlášeném Bumiku Děčín přibyli večer před turnajem i Hezouni Děčín. Proto v sobotu 6.11.2021 dorazilo do Varnsdorfu pouze pět týmů.
Suverénní je zatím Futsal Varnsdorf, který v obou svých odehraných utkáních naděloval „sedmičku“ a bez ztráty bodu a s průměrem více než šest vstřelených branek na zápas pohodlně sedí v čele průběžné tabulky.
Na druhé místo se vyšvihla SF Bělá Děčín, která si celkem v pohodě poradila s Turbem, ale nestačila na Veterány a na vedoucí Varnsdorf ztrácí již šest bodů.
Turbu Děčín se tentokrát nedařilo tak, jako v prvním kole. Oba své odehrané zápasy prohrál, ale díky kontumační výhře nad Hezouny má stejný bodový zisk jako Bělá.
Průběžně čtvrtí jsou po tomto turnaji FC Veteráns Želenice, kteří zdolali Bělou, ale pak nedokázali prolomit obranu Vilémova a prohráli s ním nejtěsnějším výsledkem 0:1. Na stupně vítězů ztrácejí tři body.
Pátý Vilémov rovněž odjížděl z Varnsdorfu s bilancí jedné výhry a jedné porážky a ještě díky kontumační výhře nad Hezouny rozšířil svůj bodový zisk na sedm bodů.
O Bumiku Děčín a Hezounech Děčín již bylo psáno v úvodu článku a o jejich umístění na chvostu tabulky nemůže být pochyb. Věříme, že jejich účasti v dalších kolech nebude nic bránit a začnou pracovat na svém vzestupu extraligovou tabulkou.
Mužem kola byl zvolen Jakub Zadina z Futsalu Varnsdorf a jeho týmový kolega Jaroslav Šindelář se stal střelcem druhého kola se třemi přesnými zásahy.
Následující kolo se odehraje v sobotu 27.11.2021 od 8.00 hod. v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník