Zprávy

Áčko Jílového i po druhém kole stoprocentní!!!

31.10.2021, 07:49 | vložil: Václav Valštýn

Libouchecká sportovní hala hostila dne 30.10.2021 druhé kolo Benešovské stavebniny Veteráns ligy Ústeckého kraje.
Skvěle se turnaj vydařil sálovkářům Tenisu Proboštov, kteří ve svých utkáních soupeřům nedali šanci, třikrát zvítězili a vyšvihli se třetí místo veteránské tabulky.
Stoprocentní byl i průběžný lídr tabulky SK Autocentrum Jílové „A“. To ale mělo na programu pouze dva zápasy. Po dvou kolech jsou Jílovští jediným týmem, který ještě neztratil ani bod.
SF Bělá Děčín získala šest bodů ve třech mačích a stále drží stříbrnou pozici. To Nota Děčín byla třetím týmem, jenž v tomto kole neokusila hořkost porážky, když ze dvou zápasů vybojovali čtyři body.
Hned trio týmů odjíždělo z Libouchce s bilancí jedné výhry a dvou porážek. Futsal Varnsdorf si poradil s Ludvíkovicemi, SK Autocentrum Jílové „B“ obralo o body Bělou a Old Stars Ludvíkovice se radovalo z prvních bodů v sezóně po vítězství nad „Béčkem“ Jílového.
Svůj první bod v ročníku získalo i SK Dumbo Děčín za bezbrankovou remízu s Notou a už tedy není ve veteránském pelotonu žádný tým, který by měl na svém bodovém kontě nulu.
Tentokrát nevyšel turnaj Eurosportu Teplice, jenž svá tři těžká utkání nezvládl a byl jediným týmem, který v tomto kole nebodoval.
Mužem kola byl zvolen Jan Švach z Tenisu Proboštov a střelcem tohoto kola se stal Zdeněk Erneker z SK Autocentrum Jílové „A“ se sedmi vstřelenými brankami.
Následující kolo se odehraje v sobotu 20.11.2021 od 8.00 hod. opět v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník