Zprávy

Už je rozehrána i Autocentrum Jílové Extraliga Ústeckého kraje!

18.10.2021, 08:14 | vložil: Václav Valštýn

V sobotu 16.10.2021 v libouchecké sportovní hale vstoupili do nové sezóny i sálovkáři Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje.
Skvěle vkročily do soutěže hned dva týmy, které všechna svá utkání v tomto kole vyhrály. Zatímco od Futsalu Varnsdorf, co by úřadujícímu šampiónovi, se to očekávalo, za překvapení však lze považovat stoprocentní bilanci Turba Děčín, jež v posledním odehraném ročníku hrálo pouze o 5. až 8. místo.
SF Bělá Děčín odehrála také dobrý turnaj a získala šest bodů za dvě vítězství. Nad její síly byl jen průběžný lídr tabulky z Varnsdorfu.
Z jedné výhry se ještě radovaly FC Veteráns Želenice, když po boji zdolaly Hezouny, další utkání prohrály a to třetí ani neodehrály pro zranění většího počtu hráčů.
Bumiko Děčín a SC Stap Vilémov brali v Libouchci po bodu za vzájemnou remízu. Po té borce z Bumika postihlo to samé jako Želenické. Vilémov odehrál všechny své zápasy, ale na dva své soupeře nestačil.
Tabulku uzavírají Hezouni Děčín, kteří jako jediní měli na programu pouze dva mače, ve kterých ale nebodovali.
Mužem prvního kola byl zvolen Miloslav Kučera z Futsalu Varnsdorf a střelcem tohoto kola se stal David Vepřovský z SF Bělá Děčín za pět vstřelených gólů.
Druhý turnaj se odehraje v sobotu 6.11.2021 ve Varnsdorfu.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník