Zprávy

Ústečtí veteráni mají za sebou 1. kolo

11.10.2021, 08:29 | vložil: Václav Valštýn

47. sezóna odstartovala 1. kolem Benešovské stavebniny Veteráns ligy Ústeckého kraje, které se odehrálo v sobotu 9.10.2021 ve varnsdorfské sportovní hale.
Hned třem týmům se vstup do nového ročníku vydařil a byly stoprocentní. SK Autocentrum Jílové „A“ si i dobře zastřílelo a s průměrem vyšším než pět branek na zápas si se svými soupeři s přehledem poradilo. I SF Bělá Děčín přetlačila všechny své protivníky a předvedla nejlepší obranu, když ve třech odehraných zápasech obdržela pouhý jeden gól. Eurosport Teplice měl na programu jen dvě utkání, která bez problémů zvládl.
Další kvarteto mužstev se radovalo z jedné výhry. Futsal Varnsdorf využil výhody domácího prostředí jen z poloviny, když porazil Notu a nestačil na „Ácko“ Jílového. Se stejnou bilancí odjíždělo z Varnsdorfu i SK Autocentrum Jílové „B“. To fotbalovým výsledkem 1:0 zdolalo Notu a v „jílovském derby“ se muselo sklonit před „Áčkem“. Další dva mančafty vybojovaly jednu výhru ze tří utkání. Nota Děčín přestřílela Ludvíkovice a nestačila na Varnsdorf a již zmíněné „Béčko“ Jílového. To Tenis Proboštov přetlačil Dumbo a po zápasech s Teplicemi a Bělou odcházel do šaten poražen.
Dvěma týmům se první turnaj sezóny nevydařil a ze tří utkání nezískal ani bod. SK Dumbo Děčín a Old Stars Ludvíkovice nenašly recept ani na jednoho ze svých soupeřů a společně tak uzavírají veteránský peloton.
Mužem prvního kola byl zvolen Václav Fraus z Eurosportu Teplice a tandem SK Autocentrum Jílové „A“ Aleš Čermák – Aleš Dědič se stal králem střelců tohoto kola. Oba borci shodně vstřelili šest branek.
Druhé kolo se odehraje v sobotu 30.10.2021 od 8.00 hod. v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník