Zprávy

Slavnostního zasedání vedoucích mužstev, které se mělo konat 25.3.2020, bylo z důvodu vládou přijatých opatření zrušeno !

16.3.2020, 10:03 | vložil: Václav Valštýn

Vzhledem k situaci, která v současné době v České republice nastala , díky nařízení bezpečnostní rady státu , v souvislosti s pandemií koronaviru do Evropy , je Ústecký štáb sálového fotbalu p.s. v čele s jeho předsedou panem Jiřím Jedličkou nucen zrušit původně plánovaný termín slavnostního zasedání vedoucích mužstev u příležitosti zakončení této sálovkářské sezóny v Ústeckém kraji / 25.3.2020 / a přesunout ho pravděpodobně na druhou polovinu dubna . O přesném datu vás budeme včas informovat . Vše samozřejmě záleží jak se bude vyvíjet situace v České republice kolem koronaviru
Zároveň vás žádáme aby jste v nejbližší době kontaktovali Jiřího Jedličku a domluvili si s ním termín úhrady zálohy ve výši 2 000 Kč na startovné v následující sezóně . Je to nesmírně důležité , jelikož se již začíná plánovat ročník následující a veškeré plánování je závislé na počtu účastníků , který zjistíme až po úhradě zálohy startovného .


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník