Zprávy

Vítězství v Memoriálu L. Romanovského a F. Cipra obhájilo Jílové

8.3.2020, 18:52 | vložil: Václav Valštýn

V sobotu 7.3.2020 hostila libouchecká sportovní hala již 11. ročník „Memoriálu L. Romanovského a F. Cipra“, ve kterém se utkalo pět týmů dříve narozených sálovkářů, aby udělaly pověstnou tečku za další sálovkářskou sezónou v Ústeckém kraji. Mužstva SK Autocentrum Jílové, JVŠ Děčín, Eurosport Teplice, Old Stars Ludvíkovice a pořádající SF Bělá Děčín si to mezi sebou rozdala nejspravedlivějším systémem každý s každým.
I když už se nehrálo o mistrovské body, přinesl nám turnaj kvalitní utkání, ale i bezstarostnou sálovku plnou krásných fotbalových momentů. Pořadatelům se povedl mistrovský kousek rozlosovat turnaj tak, že v předposledním utkání mezi SK Autocentrum Jílové a SF Bělá Děčín se hrálo o celkové vítězství a v tom posledním mezi Eurosportem Teplice a Old Stars Ludvíkovice se hrálo o bronz.
Obhajoba titulu se podařila Jílovským, když ani v jednom zápase nezaváhali a s plným počtem bodů turnaj ovládli. Bělá mohla týmu z Jílového obhajobu překazit, protože měla na svém kontě rovněž tři výhry, ale v tom čtvrtém podlehla vítězům 2:4.
Bronz vybojoval Eurosport Teplice, když po dvou úvodních porážkách porazil JVŠ a v tom závěrečném Ludvíkovice, které tím odsunul na poslední pozici. JVŠ skončil těsně pod stupni vítězů.
Nejlepším střelcem se stal Josef Štercl z SK Autocentrum Jílové, který přesně mířil 8x a nejlepším brankářem byl zvolen Michal Paur z SF Bělá Děčín.
Ke skvělé úrovni turnaje přispěli i rozhodčí M. Čech, Z. Mráz a J. Prinz.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník