Zprávy

SK Dumbo překvapilo favority a získalo 7 bodů!!!

9.2.2020, 18:13 | vložil: Václav Valštýn

V sobotu 8.2.2020 hostila libouchecká sportovní hala závěrečné kolo základní části Benešovské stavebniny Veteráns ligy Ústeckého kraje.
Roli lídra soutěže potvrdilo SK Autocentrum Jílové „A“, které ze tří utkání sebralo plný počet devíti bodů a to i z utkání s druhým SF Bělá Děčín a do bojů o titul půjdou s osmibodovým náskokem právě před tímto soupeřem.
Za událost tohoto kola lze považovat skvělé výkony SK Dumbo Děčín. To bralo ze tří odehraných zápasů 7 bodů a zdvojnásobilo tak své bodové konto. Zvláště cenná je pro Dumbáky výhra nad „Béčkem Jílového“, ale skalp Varnsdorfu je jistě také těší.
Šest bodů ze tří utkání vybojovala SF Bělá Děčín, pojistila si tak druhé místo po základní části, které jí zaručuje účast na Mistrovství ČR veteránů v kategorii 40+, kam doprovodí vítěze základní části z Jílového.
Trojice týmů získala v Libouchci tři body. Sálovkáři SK Autocentrum Jílové „B“ a Tenisu Proboštov si jen jistili svou účast těmito body ve finálových bojích o krajský titul. To Eurosportu Teplice zisk tří bodů na postup nestačil, jelikož získal v soutěži stejně bodů jako Futsal Varnsdorf, se kterým v sezóně 2x prohrál a to poslední páté postupové místo tak přenechal právě Varnsdorfským.
Nota Děčín byla posledním bodujícím týmem tohoto kola, když získala jeden bod za bezbrankovou remízu z Dumbem. V druhém zápase na svého soupeře nestačila.
Toto kolo se hrubě nevyvedlo Old Stars Ludvíkovice. Ty odešly z libouchecké palubovky 3x poraženo a budou tak hrát o konečné šesté až deváté místo. Futsal Varnsdorf přes dvě porážky těsně udržel pozici zaručující boje o první až páté místo.
O krajský veteránský titul si tedy zahrají: SK Autocentrum Jílové „A“, SF Bělá Děčín, SK Autocentrum Jílové „B“, Tenis Proboštov a Futsal Varnsdorf.
O konečné šesté až deváté místo budou hrát: Eurosport Teplice, Old Stars Ludvíkovice, SK Dumbo Děčín a Nota Děčín.
Mužem tohoto kola byl zvolen Radek Rangl z SK Autocentrum Jílové „A“ a jeho týmový kolega Aleš Dědič společně s Michalem Culkem z SF Bělá Děčín se stali se šesti góly střelci šestého kola.
Finálový turnaj se odehraje v sobotu 29.2.2020 od 8.00 hod. v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník