Zprávy

Futsal Varnsdorf vítězem základní části Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje

2.2.2020, 17:29 | vložil: Václav Valštýn

Základní část Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje je již minulostí. Její poslední kolo se odehrálo v sobotu 1.2.2020 ve varnsdorfské sportovní hale. Přestože se hrála důležitá a dramatická utkání v bojích o postup do finálové čtyřky, událostí tohoto kola byla vůbec první výhra Hezounů v této sezóně, kteří využili uspokojení Vilémova z postupu do bojů o titul a zvítězili 2:1.
Futsal Varnsdorf byl na domácí palubovce stoprocentní a jelikož v přímém souboji o první místo porazil Bělou, navýšil svůj náskok v čele tabulky na čtyři body a je na nejlepší cestě získat sezónní „double“, tedy vítězství v krajském finále poháru i v extralize.
I Bumiko Děčín své dvě utkání ovládlo, když v přímých soubojích o postup do finálové čtyřky porazilo Turbo i Veterány shodně 4:3 a je po základní části třetí.
Dvě výhry zajistily postup mezi nejlepší čtyři týmy i sálovkářům SC Stap Vilémov, o porážce ve třetím zápase jsme již psali v úvodu tohoto článku.
Tři týmy odjížděly z Varnsdorfu s bilancí jedné výhry a jedné porážky. SF Bělá Děčín kontroluje druhou pozici, kdy má čtyřbodovou ztrátu na vedoucí Varnsdorf a stejně velký náskok na třetí Bumiko. Autocentrum Jílové „A“ se nejprve muselo sklonit před Vilémovem a pak porazilo Hezouny. Ti se pak po této porážce radovali z prvních bodů v tomto ročníku po výhře nad Vilémovem.
Dvě mužstva nebodovala a promarnila tak svou šanci na postup do bojů o titul. Turbo Děčín „A“ prohrálo těsně po boji s Varnsdorfem a Bumikem. FC Veteráns Želenice prohrály dokonce třikrát.
O páté až osmé místo si zahrají Turbo Děčín „A“, FC Veteráns Želenice, Autocentrum Jílové „A“ a Hezouni Děčín „A“. O celkové vítězství si zahrají Futsal Varnsdorf, SF Bělá Děčín, Bumiko Děčín a SC Stap Vilémov.
Mužem tohoto kola se stal Miroslav Kučera z Futsalu Varnsdorf a nejlepším střelcem se stal Michal Culek z SF Bělá Děčín za čtyři přesné zásahy.
Finálové kolo se odehraje v sobotu 22.2.2020 od 9.00 hod. ve Varnsdorfu.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník