Zprávy

Futsal Varnsdorf obhájil pohárový titul

26.1.2020, 18:27 | vložil: Václav Valštýn

V sobotu 25.1.2020 se v libouchecké sportovní hale odehrálo krajské finále poháru České federace sálového fotbalu, které se hrálo „O pohár firmy DeCe Computers s.r.o.“. Oproti avizovaným pěti týmům se tohoto turnaje zúčastnila pouze čtveřice mužstev – Futsal Varnsdorf, FC Veteráns Želenice, Bumiko Děčín a SF Bělá Děčín, Autocentrum Jílové se na poslední chvíli z poháru odhlásilo.
Obhajoba titulu se vydařila sálovkářům Futsalu Varnsdorf, kteří všechny své soupeře porazili a přenesli si tak skvělou formu z extraligy i do pohárového finále.
Stříbro si z Libouchce odváží FC Veteráns Želenice a novinkou je, že i Želeničtí si druhým místem zajistili postup do národního finále poháru České federace sálového fotbalu, poněvadž Ústecký kraj v tomto ročníku získal v národním finále dvě místa.
Bronz získal SF Bělá Děčín, který si poradil pouze s Bumikem Děčín.
Jak už bylo napsáno do národního finále poháru České federace sálového fotbalu, jež se odehraje v sobotu 8.2.2020 v lázeňském městě Luhačovice, budou náš kraj reprezentovat mužstva Futsal Varnsdorf a FC Veteráns Želenice.
Nejlepším brankářem pohárového klání byl zvolen Patrik Herák z FC Veteráns Želenice a nejlepším střelcem se stal pětigólový Miroslav Kučera z Futsalu Varnsdorf.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník