Zprávy

SF Bělá Děčín poprvé zaváhala, přesto stále vede

15.12.2019, 20:58 | vložil: Václav Valštýn

V neděli 15.12.2019 se v libouchecké hale odehrálo čtvrté kolo Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje. Kaňkou tohoto turnaje byla neúčast týmu Hezouni Děčín „A“. Za událost kola se dá považovat první ztráta bodů lídra SF Bělá Děčín, kterého o ně „obralo“ Bumiko Děčín.
Futsal Varnsdorf byl jediným stoprocentním týmem tohoto turnaje. Mimo kontumační výhry nad Hezouny si na hřišti poradil s Jílovým a Želenicemi, pojistil si druhou příčku a přiblížil se SF Bělá Děčín již jen na dva body. Ta získala rovněž kontumační výhru nad Hezouny a mimo již zmíněné porážky od Bumika, si poradili s Turbem.
Bumiko Děčín mělo na programu dva duely, ze kterých vydolovalo čtyři body, což znamenalo další posun tabulkou na páté místo. Za odskočivšími Bělou s Varnsdorfem je na třetím až šestém místě velká tlačenice. Mužstva na těchto místech jsou v rozmezí pouhých čtyř bodů.
Další dva týmy měly ve dvou utkáních padesátiprocentní úspěšnost. Zatímco FC Veteráns Želenice ziskem tří bodů udržely čtvrtou pozici, Turbo Děčín „A“ kleslo na příčku šestou.
Posledním bodujícím mužstvem tohoto kola byl SC Stap Vilémov, jenž ze dvou zápasů vybojoval jeden bod. Přesto to stačilo na udržení třetího místa.
Autocentrum Jílové „A“ zažívá nejhorší sezónu desetiletí. Opět své dvě utkání prohrál i když pouze těsně. A o Hezounech již bylo psáno v začátku tohoto článku.
Mužem kola byl zvolen Tomáš Hadar z SC Stap Vilémov a nejlepším střelcem tohoto kola byl šestigólový Jevgenij Demčenko z FC Veteráns Želenice.
Následující kolo se odehraje v sobotu 11.1.2020 od 8.00 hod. v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník