Zprávy

V polovině základní části Benešovské stavebniny Veteráns ligy Ústeckého kraje jde do čela SF Bělá Děčín

24.11.2019, 13:46 | vložil: Václav Valštýn

Třetí kolo odehráli ti dříve narození sálovkáři v sobotu 23.11.2019 ve Varnsdorfu. Tento turnaj Benešovské stavebniny Veteráns ligy Ústeckého kraje vystřelil do jejího čela SF Bělá Děčín, která ve varnsdorfské sportovní hale třikrát zvítězila včetně přímého souboje o první místo s „Áčkem“ Jílového.
Téměř dokonale využil domácího prostředí Futsal Varnsdorf, jenž ze tří utkání vybojoval sedm bodů a pomohl si tak z nelichotivé předposlední pozice na páté místo.
SK Autocentrum Jílové „A“ kromě již zmíněné prohry s Bělou dvakrát vyhrálo a je druhé jen o skóre za svým sobotním přemožitelem. SK Autocentrum Jílové „B“ mělo na programu pouze dva mače, v nichž jednou vyhrálo a jednou remizovalo s domácím Varnsdorfem a je na třetím místě.
Dvě utkání odehrál i Tenis Proboštov a měl v nich padesátiprocentní úspěšnost a nadále drží pozici těsně pod stupni vítězů.
Z prvního vítězství po zápase s Notou se mohlo radovat SK Dumbo Děčín a bodově se na svého soupeře dotáhlo. V dalších dvou utkáních už tak úspěšné nebylo. Stejně jako Dumbu se dařilo i týmu Old Stars Ludvíkovice, což stačilo k udržení šesté příčky.
Bez bodu v tomto kole tentokrát zůstala dvě mužstva Eurosport Teplice a Nota Děčín a obě mužstva se propadla tabulkou na sedmé resp. osmé místo.
Mužem třetího kola byl zvolen Aleš Čermák z SK Autocentrum Jílové „A“ a nejlepším střelcem tohoto turnaje se stal Michal Culek z SF Bělá Děčín za 7 gólů.
Následující kolo se odehraje v NEDĚLI 8.12.2019 od 9.00 hod. opět ve Varnsdorfu.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník