Zprávy

SF Bělá Děčín je v čele Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje i po jejím 2. kole

10.11.2019, 15:49 | vložil: Václav Valštýn

Druhé kolo Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje hostila libouchecká sportovní hala v sobotu 9.11.2019. Opět nebyla nouze o kvalitní sálovku, ale i překvapivé výsledky.
O první body v sezóně usilovalo Turbo Děčín a v tomto turnaji jich vybojovalo hned devět ze tří utkání a vyhouplo se na medailové pozice.
Překvapivým, ale zaslouženým průběžným lídrem je SF Bělá Děčín, která v tomto ročníku ještě nezaváhala a má na svém kontě pět výher. I Futsal Varnsdorf byl v Libouchci stoprocentní a drží druhou příčku.
Bumiko Děčín odehrálo v sobotu tři utkání, z nichž ve dvou zvítězilo a jednou na svého soupeře nestačilo. Tři body ze dvou utkání získaly FC Veteráns Želenice a drží si stále čtvrté místo.
Bez bodu tentokrát zůstala tři mužstva. SC Stap Vilémov měl na programu jen dva mače a klesl na šestou příčku. Velkým překvapením je, že bez bodu stále zůstává Autocentrum Jílové „A“, které má v každém ročníku spíše medailové ambice. I Hezounům Děčín „A“ nezačali tento ročník podle svých představ a společně s Jílovskými uzavírají extraligový peloton.
Mužem tohoto kola byl zvolen David Vepřovský z SF Bělá Děčín a jeho týmový kolega Michal Culek se stal se šesti góly nejlepším střelcem kola.
Následující kolo se odehraje v sobotu 30.11.2019 od 8.00 hod. v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník