Zprávy

Benešovské stavebniny Veteráns liga Ústeckého kraje odstartovala

13.10.2019, 16:56 | vložil: Václav Valštýn

V sobotu 12.10.2019 odstartovala Benešovské stavebniny Veteráns liga Ústeckého kraje. Její úvodní kolo se odehrálo v libouchecké sportovní hale.
„Béčko“ SK Autocentrum Jílové předvedlo výborný vstup do nového ročníku, když dvakrát vyhrálo a jednou remizovalo v „Jílovském derby“ s „Áčkem“.
Naprosto skvěle do sezóny vlétli hráči SF Bělá Děčín, kteří získali ve dvou zápasech šest bodů při impozantním skóre 16:0.
Na třetí příčce se usadil Tenis Proboštov, který měl na programu tři mače, z nichž vydoloval pět bodů za výhru a dvě plichty.
SK Autocentrum Jílové „A“ kromě již zmiňovaného nerozhodného výsledku s jílovským „Béčkem“ druhý zápas vyhrálo a je posledním týmem, který v Libouchci neprohrál. Shodný počet bodů jako jílovské Áčko získala i Nota Děčín, ta však k této porci bodů potřebovala tři utkání.
Mužstva Eurosport Teplice a Futsal Varnsdorf stejně získala tři body za jednu výhru, k tomu Tepličtí jednou a Varnsdorfští dvakrát prohráli.
Posledním bodujícím týmem bylo v Libouchci SK Dumbo Děčín, které urvalo bodík s Proboštovem, další dva zápasy prohrálo.
Ani v jednom ze tří utkání se nepodařilo bodovat hráčům Old Stars Ludvíkovice, kteří si takový vstup do soutěže určitě nepředstavovali.
Mužem kola byl zvolen Zdeněk Čapek z SF Bělá Děčín a jeho týmový kolega Petr Havlíček se s pěti vstřelenými brankami stal střelcem kola.
Druhé kolo se odehraje opět v Libouchci a to v sobotu 2.11.2019 od 8.00 hod.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník