Zprávy

Zahajovací schůze 45. sálovkářské sezóny v Ústeckém kraji

26.9.2019, 10:01 | vložil: Václav Valštýn

Ve středu 25.9.2019 v salonku Společenského domu Střelnice v Děčíně se sešel Ústecký štáb sálového fotbalu s vedoucími všech sálovkářských týmů v Ústeckém kraji, aby společně oficiálně zahájili již 45. sálovkářskou sezónu v našem regionu.
V úvodu si vzal slovo předseda Ústeckého štábu sálového fotbalu pan Jiří Jedlička, který všechny přítomné přivítal a seznámil je se zprávou ze Shromáždění delegátů České federace sálového fotbalu, jež se uskutečnilo v květnu 2019 v Praze. Dále vedoucím představil plánovaný rozpočet pro nadcházející ročník a další skutečnosti týkající se sezóny 2019/20 v Ústeckém kraji.
Důležitou informací byly změny pravidel - zrušení modré karty; zahrávání standardních situací brankářem na své polovině hřiště; postavení brankáře při zahrávání penalty a volného kopu (bez zdi po 6 faulu); střídání hráčů... Nová aktualizovaná pravidla naleznete na našich stránkách v sekci dokumenty!!! Žádáme, abyste se s nimi podrobně seznámili, aby nedošlo během turnajů ke zbytečným diskuzím vzniklým neznalostí novinek v pravidlech, děkujeme!!!
A na závěr proběhlo losování čísel pro nasazení do rozpisu utkání v jednotlivých soutěží.
Autocentrum Jílové Extraliga Ústeckého kraje: 1.) SC Stap Vilémov, 2.) Hezouni Děčín "A", 3.) Turbo Děčín "A", 4.) Autocentrum Jílové "A", 5.) Bumiko Děčín, 6.) FC Veteráns Želenice, 7.) SF Bělá Děčín a 8.) Futsal Varnsdorf.
Benešovské stavebniny Veteráns liga Ústeckého kraje: 1.) Futsal Varnsdorf, 2.) Nota Děčín, 3.) Eurosport Teplice, 4.) SK Autocentrum Jílové "B", 5.) SF Bělá Děčín, 6.) SK Autocentrum Jílové "A", 7.) Tenis Proboštov, 8.) Old Stars Ludvíkovice a 9.) SK Dumbo Děčín.
Benešovské stavebniny Veteráns ligu Ústeckého kraje a vlastně i celou sezónu otevře v sobotu 12.10.2019 v Libouchci duel mezi Notou Děčín a Old Stars Ludvíkovice. Autocentrum Jílové Extraligu Ústeckého kraje zahájí v sobotu 19.10.2019 ve Varnsdorfu zápas mezi Turbem Děčín "A" a SF Bělá Děčín.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník