Zprávy

Memoriál Jiřího Racka ovládla Turbocizina Děčín

9.3.2019, 20:46 | vložil: Václav Valštýn

V sobotu 9.3.2019 se v Libouchci odehrál již 15. ročník Memoriálu Jiřího Racka v sálové kopané. Oproti původně pěti přihlášených týmů se do libouchecké haly dostavilo jen kvarteto mužstev, Bumiko Děčín se omluvilo.
Dalo by se říct, že tento turnaj má překvapivého, ale zaslouženého vítěze. Turbocizina Děčín získala ze tří utkání sedm bodů, ztratila pouze remízou s Jílovým a mohla tak zaslouženě zvednout nad hlavu pohár pro vítěze.
Druhé místo pro sebe získaly FC Veteráns Želenice, které prohrály hned v úvodním zápase turnaje s pozdějším vítězem. Další dva duely, včetně derby s Rangers, Veteráni zvládli a berou stříbrné medaile.
Bronz si na krk pověsili sálovkáři Autocentra Jílové, kteří ochutnali od každého něco, tedy výhru, remízu i porážku. A na pořadatele turnaje Rangers Želenice zbyla ta nepopulární bramborová pozice.
Nutno podotknout, že o výsledky až tak úplně nešlo. Zúčastnění sálovkáři uctili svou účastí památku Jirky Racka a tato akce je společenskou událostí všech milovníků sálovky po náročné sezóně.
K hladkému průběhu tohoto turnaje svými výkony přispěli i rozhodčí Z. Mráz, D. Uher a J. Prinz


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník