Zprávy

Bumiko Děčín ovládlo Autocentrum Jílové Extraligu Ústeckého kraje

17.2.2019, 19:59 | vložil: Václav Valštýn

Seriál zvaný Autocentrum Jílové Extraliga Ústeckého kraje odehrál v sobotu 16.2.2019 v Libouchci svůj poslední díl, který rozluštil všechny tajenky.
Od rána se bojovalo o konečné 6. – 9. místo krajské soutěže. Byť si všechna mužstva udržela své pozice vydobyté již před finálovým kolem, musíme vyzdvihnout premiérové vítězství Hezounů Děčín, kteří přehráli trápící se Turbo Děčín.
Nejlépe si z této skupiny vedli borci SLŠ a SOŠ Šluknov, kteří získali sedm bodů ze tří zápasů. I SC Stap Vilémov odehrál solidní turnaj, v němž urval šest bodů. Jak již bylo napsáno Hezouni brali body tři a pouhý jeden bodík získalo Turbo.
Šesté místo obsadil SC Stap Vilémov, sedmé skončilo Turbo Děčín „A“, osmý je SLŠ a SOŠ Šluknov a extraligový peloton uzavírají Hezouni Děčín „A“.
V 10.30 hod. vypukl boj o celkové vítězství. Mužstva Bumiko Děčín i Futsal Varnsorf, jež měla po základní části v čele tabulky shodný počet bodů, šla ve finálovém kole neochvějně za vítězstvím a tak o titulu rozhodlo až poslední utkání sezóny. V něm 2:1 vyhrálo Bumiko a tak po čtyřech letech mohlo opět zvednout pohár pro vítěze krajské extraligy. Gratulujeme!
Třetí místo obsadilo Autocentrum Jílové „A“ , které po dvou porážkách s Bumikem a Varnsdorfem, zvládlo duely se Sokolem Bělá a FC Veteráns Želenice. Tyto týmy získaly ve finálovém kole bod za vzájemnou remízu, což znamená, že Veteráni jsou celkově čtvrtí a Bělá pátá.
Mužem finálového turnaje byl zvolen Jakub Zadina z Futsalu Varnsdorf, který byl i střelcem kola, když se trefil hned 8x.
Slavnostní vyhlášení bude ve středu 27.3.2019 v Děčíně ve Společenském domě Střelnice.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník