Zprávy

Varnsdorf se dotáhl na Bumiko

4.2.2019, 09:19 | vložil: Václav Valštýn

Základní část má již za sebou Autocentrum Jílové Extraliga Ústeckého kraje. Její poslední šesté kolo se odehrálo v neděli 3.2.2019 ve Varnsdorfu. A byl to velice zajímavý turnaj plný zajímavých výsledků.
Za událost kola lze označit stoprocentní bodový zisk Sokola Bělá, který si v tomto kole mimo jiné poradil s lídrem tabulky Bumikem i se čtvrtým Jílovým a nejenže si tak zajistil účast v bojích o titul, ale bodově se dotáhl na své konkurenty ze Želenic a Jílového a může reálně pomýšlet na zisk bronzových medailí.
K velké stíhací jízdě se nadechl Futsal Varnsdorf, jenž byl v tomto turnaji rovněž stoprocentní a natáhl svojí sérii utkání bez porážky na 11 zápasů, ač měl v nohách sobotní těžké národní finále poháru České federace sálového fotbalu, které se hrálo ve Zlíně. Varnsdorfští tak plně využili zaváhání Bumika a bodově se ne něj dotáhli, což slibuje dramatický boj o titul ve finálovém turnaji.
Třetím naplno bodujícím týmem byl SC Stap Vilémov, který však odehrál pouze dva zápasy. Šest bodů ovšem Vilémovským nestačilo na vstup do bojů o titul, jelikož je předskočil v tomto kole skvěle hrající Sokol Bělá.
Týmy FC Veteráns Želenice a Turbo Děčín „A“ měly na programu dva zápasy, v nichž jednou vyhrály a jednou prohrály. Veteránům zisk tří bodů stačil na účast v bojích o celkové vítězství, Turbo bude hrát turnaj útěchy o 6. – 9. místo.
Překvapivě pouze tři body ze tří zápasů získali hráči Bumika Děčín a Autocentra Jílové „A“. Bumiko v nebývalé přestřelce zdolalo Jílové 8:7, pak padlo s Vilémovem a Bělou, čímž dovolilo se dotáhnout Varsndorfu. Jílové po prohrách s Bumikem a Bělou si spravilo chuť se Šluknovem.
Bez bodu ale po bojích odjeli z varsndorfské haly borci SLŠ a SOŠ Šluknov a Hezounů Děčín „A“.
O titul si zahrají tyto týmy: Bumiko Děčín, Futsal Varnsdorf, FC Veteráns Želenice, Autocentrum Jílové „A“ a Sokol Bělá. O 6.-9. místo budou bojovat tato mužstva: SC Stap Vilémov, Turbo Děčín „A“, SLŠ a SOŠ Šluknov a Hezouni Děčín „A“.
Mužem kola byl zvolen Aleš Čermák z Autocentra Jílové „A“ a jeho týmový kolega Jakub Pícha byl s devíti góly nejlepším střelcem turnaje.
Finálové kolo se odehraje v sobotu 16.2.2019 od 8.00 hod. v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník