Zprávy

Po 5. kole Jílovské duo navýšilo svůj náskok v čele Benešovské stavebniny Veteráns ligy Ústeckého kraje

27.1.2019, 18:10 | vložil: Václav Valštýn

Své páté kolo má za sebou i Benešovské stavebniny Veteráns liga Ústeckého kraje. To se odehrálo v sobotu 26.1.2019 ve Varnsdorfu.
Kaňkou tohoto turnaje byla neúčast týmu Tenis Proboštov, jehož tři plánované zápasy byly kontumovány ve prospěch soupeřů.
Za to událostí pátého kola je stoprocentní bodový zisk borců SK Dumbo Děčín, pro něž to byly první výhry v sezóně. Stejně se dařilo i Futsalu Varnsdorf, který dokonale využil domácí palubovky a v tabulce poskočil již těsně pod stupně vítězů.
Duel SK Autocentrum Jílové „A“ – SK Autocentrum Jílové „B“ skončil remízou, pak obě jílovská mužstva shodně následující dva zápasy vyhrála a nerušeně sedí na druhé resp. vedoucí pozici.
I Old Stars Ludvíkovice konečně prožily podařený turnaj a ziskem sedmi bodů pomalu zdvojnásobily svůj bodový účet, díky němuž poskočily na sedmé místo.
Sokol Bělá se po výhře nad Notou musel sklonit před oběma celky z Jílového, s nimiž to byly zápasy o vedení ve veteránské tabulce. Sokol je průběžně třetí.
Díky neúčasti Tenisu Proboštov měli SK RAFani Děčín těžký turnaj, v němž museli odehrát všechny tři své zápasy hned za sebou a získali v nich bod za plichtu s Ludvíkovicemi. Ten však nezabránil RAFanům k propadu na dno tabulky.
Nedařilo se Notě Děčín a Eurosportu Teplice. Oba týmy odjely z Varnsdorfu bez bodu. Tepličtí udrželi šestou příčku, Nota klesla na osmé místo.
Mužem kola byl zvolen Miroslav Hloušek z SK Autocentrum Jílové „B“ a jeho dva týmoví kolegové Michal Huček s Josefem Šterclem společně s Ondřejem Barillou z SK Autocentrum Jílové „A“ byli se čtyřmi góly nejlepšími střelci tohoto turnaje.
Následující kolo se odehraje v sobotu 9.2.2019 od 8.00 hod. v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník