Zprávy

I po 3. kole Benešovské stavebniny Veteráns ligy Ústeckého kraje je na čele "Áčko" SK Autocentrum Jílové

25.11.2018, 07:45 | vložil: Václav Valštýn

Veteránští sálovkáři již po třetí vyrazili do Varnsdorfu, aby v tamní hale odehráli další kolo Benešovské stavebniny Veteráns ligy Ústeckého kraje. Tentokrát se tak stalo v sobotu 24.11.2018.
Bez zaváhání odehrála třetí kolo trojice týmů. Zatímco pro obě jílovská mužstva, tedy SK Autocentrum Jílové "A" a SK Autocentrum Jílové "B", to znamenalo upevnění svých pozic - první resp. druhé příčky, Sokol Bělá se vyhoupl na třetí místo.
Tenis Proboštov získal šest bodů za dvě výhry, nestačil pouze na lídra tabulky - Jílovské "Áčko" a drží stále čtvrtou pozici.
Pátý Eurosport Teplice bral za vítězství, remízu a porážku čtyři body a o jedno místo tak vylepšil své postavení v tabulce.
Dvojice týmů ve Varnsdorfu získala tři body. SK RAFani Děčín si rovněž polepšili o jednu příčku a jsou sedmí. Old Stars Ludvíkovice se radují z první výhry v sezóně.
Příliš se nedařilo Futsalu Varnsdorf. Za remízu s Teplicemi získal pouhý bod, což znamenalo propad z medailových pozic až na šesté místo.
Bez bodu tentokrát zůstaly dva týmy. Nota Děčín se propadla ze sedmé na osmou pozici a SK Dumbo Děčín na samém chvostu veteránské tabulky na svůj první bod stále čeká.
Mužek kola byl zvolen Radek Rojko ze Sokola Bělá, který byl společně se Zdeňkem Ernekerem z SK Autocentrum Jílové "A" i nejlepším střelcem kola za 5 vstřelených branek.
Čtvrté kolo se odehraje v sobotu 8.12.2018 od 8.00 hod. v libouchecké sportovní hale.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník