Zprávy

Bumiko předvedlo kanonádu a je v čele Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje

10.11.2018, 21:53 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

Druhým kolem pokračovala Autocentrum Jílové Extraliga Ústeckého kraje a to v sobotu 10.11.2018 v libouchecké sportovní hale.
Famózní formu předvedlo Bumiko Děčín, které bylo naprosto suverénní, a při impozantním skóre ze tří utkání (29:4) získalo devět bodů, což ho katapultovalo do čela krajské soutěže.
V tomto kole byli stoprocentní ještě sálovkáři SLŠ a SOŠ Šluknov, jež měli na programu jen dva zápasy. Dvě výhry znamenají zisk vůbec prvních extraligových bodů v historii klubu a posun v tabulce na pátou příčku.
Šest bodů ještě získala dvě mužstva, ovšem ze tří utkání. Autocentrum Jílové „A“ si drží druhou pozici, když toto kolo zahájilo porážkou se Želenicemi, ale pak dvakrát zvítězilo a na vedoucí Bumiko ztrácí pouhý bod. To FC Veteráns Želenice předvedly hodně podobný výkon jako v úvodním kole. Opět dvakrát vyhrály, aby nakonec ve třetím mači vysoko prohrály. Mají stejně bodů jako Jílováci a jsou třetí.
Poprvé v sezóně prohrálo Turbo Děčín „A“, když nestačilo na Jílové, pak ještě přidalo výhru a plichtu. Čtyři body nestačily na udržení vedoucí pozice. S dvoubodovou ztrátou na vedoucí Bumiko jsou „Turbáci“ čtvrtí.
Bez vítězství, za to se dvěma remízami odjeli z Libouchce sálovkáři SC Stap Vilémov. Třetí zápas Vilémovským nevyšel a tak prozatím drží sedmou pozici.
Sokol Bělá byl posledním bodujícím týmem tohoto kola. Ze tří utkání vydoloval jeden bod. Ne příliš velký bodový přísun znamená pro Bělské pokles na osmé místo.
Druhý turnaj hrubě nevyšel obhájci titulu Futsal Varnsdorf. Ve dvou utkáních nebodoval, což v součtu znamená propad ze třetího na šestou příčku. Na své první body stále čekají Hezouni Děčín „A“, kteří extraligový peloton prozatím uzavírají.
Mužem kola byl zvolen Filip Vait z Bumika Děčín a jeho týmový kolega Pavel Doksanský se stal s devíti góly střelcem tohoto kola.
Třetí kolo se odehraje opět v Libouchcci (oproti původně plánovaném Varnsdorfu) a to v sobotu 1.12.2018 od 8.00 hod.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník