Zprávy

2. kolo Benešovské stavebniny Veteráns ligy Ústeckého kraje vyneslo na výsluní SK Autocentrum Jílové "A"

4.11.2018, 08:15 | vložil: Václav Valštýn

Druhým kolem pokračovala Benešovské stavebniny Veteráns liga Ústeckého kraje v sobotu 3.11.2018 ve Varnsdorfu. Tamní sportovní hala opět viděla kvalitní a dramatickou sálovku okořeněnou skvělými akcemi, krásnými góly i skvělými zákroky brankářů. Zajímavostí tohoto turnaje je ta skutečnost, že ani jedno z utkání neskončilo remízou.
Stoprocentní tentokrát byly dva týmy. SK Autocentrum Jílové „A“ svá tři utkání mělo jasně ve své režii i včetně toho s domácím Varnsdorfem a díky zisku devíti bodů se vyhouplo do čela veteránské tabulky. Sokol Bělá se díky devítibodové porci vyšvihl na páté místo v tabulce, ale má stejně bodů jako třetí Varnsdorf a čtvrtý Proboštov a na vedoucí duo z Jílového ztrácí pouhý bod resp. tři.
Hned kvarteto mužstev mělo na varnsdorfské palubovce bilanci dvou výher a jedné porážky. SK Autocentrum Jílové „B“ utrpělo první porážku v sezóně s Tenisem Proboštov, nicméně zisk šesti bodů Jílovským stačilo k udržení stříbrné pozice. Z prvních šesti bodů v ročníku se radovala Nota Děčín a posunula se v tabulce na sedmou příčku. Krok s čelem ligy drží i Futsal Varnsdorf a Eurosport Teplice. Horní polovina tabulky je ovšem velmi vyrovnaná, vždyť prvních šest mužstev je naskládáno v bodovém rozdílu pouhých čtyř bodů.
Tenis Proboštov tentokrát získal tři body ze tří zápasů, což znamenalo pokles z prvního na čtvrté místo. A byl posledním bodujícím týmem ve druhém kole.
Trojici mužstev se druhý turnaj nevydařil a s bilancí tří porážek odjela domů. Pro SK RAFany Děčín to znamenalo pokles ze šesté na osmou pozici. I Old Stars Ludvíkovice si pohoršily a jsou deváté. SK Dumbo Děčín na své první body stále čeká.
Mužem druhého kola byl zvolen Petr Šmahel z SK RAFani Děčín a střelcem kola se stal Zdeněk Erneker z SK Autocentrum Jílové „A“ za pět gólů.
I třetí kolo se odehraje ve varnsdorfské sportovní hale (oproti původně plánovanému Libouchci) a to dne 24.11.2018 od 9.00 hod.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník