Zprávy

Po 1. kole Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje je na čele Turbo Děčín "A"

20.10.2018, 19:41 | vložil: Václav Valštýn

V sobotu 20.10.2018 v libouchecké sportovní hale vstoupili do nové sezóny sálovkáři Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje.
Velkolepý start do 44. ročníku předvedlo Turbo Děčín „A“, které po úvodní remíze s Bumikem dvakrát vyhrálo a svým soupeřům nasázelo 19 branek.
Jediným stoprocentním týmem bylo v Libouchci Autocentrum Jílové „A“, jež odehrálo dvě utkání s vítězným koncem. I obhájce titulu Futsal Varnsdorf získal šest bodů, ale ze tří mačů. Porážka přišla v utkání s Jílovým. Třetím šestibodovým mužstvem jsou FC Veteráns Želenice, které rovněž odehrály tři zápasy.
A pro změnu třetím neporaženým týmem je Bumiko Děčín, jež po zmíněné plichtě s Turbem, nejtěsnějším rozdílem 1:0 porazilo nováčka ze Šluknova a odvezlo si domů čtyři body.
I Sokol Bělá měl na programu dvě utkání, v nichž se mu dařilo střídavě. Po výhře nad Hezouny podlehl Varnsdorfu. Tři body vybojoval i SC Stap Vilémov, ten k tomu však potřeboval zápasy tři.
Oba nováčci v soutěži, SLŠ a SOŠ Šluknov i Hezouni Děčín „A“, nebodovali. Věří však, že po úvodním extraligovém oťukávání přijdou v dalších kolech i body.
Mužem 1. kola byl zvolen Aleš Martinec z Turba Děčín „A“ a jeho týmový kolega Jakub Šimek se za sedm přesných tref stal střelcem tohoto kola.
Druhé kolo se odehraje v sobotu 10.11.2018 od 8.00 hod. opět v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník