Zprávy

Po prvním kole Benešovské stavebniny Veteráns ligy Ústeckého kraje je na čele Tenis Proboštov

14.10.2018, 10:44 | vložil: Václav Valštýn

Letní přestávka utekla jako voda a sálovkářský kolotoč v Ústeckém kraji odstartoval. Do 44. sezóny jako první vstoupili borci Benešovské stavebniny Veteráns ligy Ústeckého kraje a to v sobotu 13.10.2018 ve varnsdorfské sportovní hale.
Hned úvodní zápas obstaralo „Jílovské derby“ kde SK Autocentrum Jílové „B“ vyzvalo „Áčko“ a zvítězilo 2:1.
Impozantní vstup do nového ročníku předvedl Tenis Proboštov, který třikrát zvítězil a jako jediný z veteránských týmů neztratil ani bod. Jílovská mužstva ukázala, že i když se před touto sezónou rozdělila na dvě party, neztratila tím na kvalitě a po prvním turnaji jsou na druhém a třetím místě. SK Autocentrum Jílové „B“ vybojovalo sedm bodů za dvě výhry a remízu, SK Autocentrum Jílové „A“ po úvodní porážce dvakrát vyhrálo a na svém kontě má šest bodů.
Stejně jako „Áčko“ Jílového si vedl i Futsal Varnsdorf, ten nečekaně podlehl na domácí půdě Tenisu Proboštov, zbývající dvě utkání zvládl a je čtvrtý. Pátou příčku obsadil Eurosport Teplice, jež patří do trojice mužstev, která ve Varnsdorfu neprohrála. K jedné výhře přidal dvě plichty a má pět bodů.
SK RAFani Děčín předvedli solidní výkon a na varnsdorfské palubovce ochutnali od každého něco, tedy vítězství prohru i remízu a jsou šestí. Sokol Bělá si asi představoval vstup do sezóny jinak. Po výhře nad Notou Děčín pak nestačil na obě Jílovská mužstva a patří mu sedmé místo.
Old Stars Ludvíkovice získaly dva body za dva v sálovce málo vídané smírné výsledky 0:0, ve třetím zápase nestačily na suverénní Proboštov a jsou osmé.
Jen dva týmy v prvním turnaji nebodovaly. SK Dumbo Děčín i Nota Děčín nepředvedly špatné výkony, ale na neštěstí pro ně to na body nestačilo.
Mužem 1. kola se stal Petr Provazník z SK Autocentrum Jílové „B“ a nejlepším střelcem se stal Petr Blažek z Tenisu Proboštov za šest vstřelených gólů.
2. kolo se odehraje opět ve Varnsdorfu v sobotu 3.11.2018 od 9.00 hod.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník