Zprávy

14. ročník "Meemoriálu Jiřího Racka" ovládl tým FC Veteráns Želenice

18.3.2018, 10:25 | vložil: Václav Valštýn

Sálovkářskou sezónu v Ústeckém kraji tradičně uzavírá Memoriál Jiřího Racka, jehož 14. ročník se odehrál v sobotu 17.3.2018 v Libouchci.
Šest týmů si to rozdalo systémem každý s každým. Tým Ferox Děčín zaplatil nováčkovskou daň a vystřídal na posledním místě tradičního obhájce této pozice pořádající Rangers Želenice. Ty mimo výhry nad Feroxem ještě plichtily s Bumikem Děčín. Ostatní zápasy prohrály včetně jednoho z vrcholů memoriálu „Želenického derby“, jež odvládli borci z Veteráns v poměru 5:1.
Turbocizina skončila těsně pod stupni vítězů. Sice měla stejně bodů jako třetí Bumiko Děčín, ale zápas s ním prohrála, proto bere bramborovou medaili. Ale jako jediná obrala o body pozdějšího vítěze FC Veteráns Želenice za vzájemnou remízu.
Autocentrum Jílové ovládlo čtyři z pěti utkání, ale právě porážka od „Veteránů“ je odsunula na stříbrnou pozici.
Jako každý rok bylo celkové umístění až na druhém místě. Tím hlavním smyslem tohoto memoriálu je setkání sálovkářů různých věkových kategorií, aby se po sezóně setkali, popovídali a svým umem uctili památku Jiřího Racka.
Nejlepším střelcem turnaje se stal Michal Huček z Autocentra Jílové s devíti góly a nejlepším brankářem byl vyhlášen Patrik Medal z Bumuka Děčín. K perfektní atmosféře turnaje přispěli i rozhodčí J. Prinz, Z. Mráz a L. Lihač.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník