Zprávy

SK Jílové se opět raduje ze zisku titulu v RAF Děčín Veteráns ligy Ústeckého kraje

4.3.2018, 15:03 | vložil: Václav Valštýn

Sálovkáři RAF Děčín Veteráns ligy Ústeckého kraje měli v sobotu 3.3.2018 na programu finálové kolo, které se odehrálo v libouchecké sportovní hale.
Hned ráno se rozhodovalo o umístění na šestém až devátém místě. Zde skvěle zakončil sezónu Tenis Proboštov, jež ve třech utkáních získal devět bodů a vyhoupl se z osmé na šestou příčku. SK RAFani Děčín mimo porážky s Tenisem další dva své soupeře přehráli a také se v tabulce posunuli směrem vzhůru. Jsou sedmí.
Své druhé výhry v sezóně se dočkalo SK Dumbo Děčín, které zvítězilo nad Notou Děčín. Tři body však na posun ze dna tabulky nestačily. Nota končí osmá.
V půl jedenácté pak vypukly boje o celkové vítězství. Old Stars Ludvíkovice již neměly šanci získat titul a navíc se ve finále nepotkaly se střeleckou formou. Z Libouchce odjížděly bez bodu a na celkovém pátém místě. Přesto u nich převládá spokojenost s účastí ve finálové pětce.
Eurosport Teplice se snažil ze čtvrté příčky zaútočit na stupně vítězů. Kromě výhry nad Ludvíkovicemi však již žádné body nezískal a musí se spokojit s umístěním těsně pod stupni vítězů.
Sokol Bělá měl před posledním turnajem sezóny tříbodovou ztrátu před vedoucím duem, tedy reálnou šanci na zisk veteránského titulu. Sokolové dělali, co mohli, třikrát vyhráli, přesto to v konečném součtu stačilo na bronzové medaile.
Poslední utkání sezóny mezi SK Jílové a JK Trans Varnsdorf byl i soubojem o titul. Jílové k tomuto utkání došlo se třemi výhrami, kdežto Varnsdorf zaváhal s Bělou, proto Jílovským ve vzájemném duelu stačila i remíza. Dramatický zápas nakonec plichtou skončil a SK Jílové se tak raduje z obhajoby titulu. Gratulujeme!
Celkové pořadí RAF Děčín Veteráns ligy Ústeckého kraje: 1. SK Jílové, 2. JK Trans Varnsdorf, 3. Sokol Bělá, 4. Eurosport Teplice, 5. Old Stars Ludvíkovice, 6. Tenis Proboštov, 7. SK RAFani Děčín, 8. Nota Děčín, 9. SK Dumbo Děčín.
Mužem finálového kola byl zvolen Michal Paur ze Sokola Bělá a nejlepším střelcem tohoto turnaje se stal Zdeněk Pánek z SK Dumbo Děčín.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník