Zprávy

O vítězi 1. Autocentrum Jílové ligy okresu Děčín je již rozhodnuto

25.2.2018, 17:29 | vložil: Václav Valštýn

Libouchecká sportovní hala hostila v sobotu 24.2.2018 závěrečné kolo 1. Autocentrum Jílové ligy okresu Děčín, kde bylo potřeba ještě rozluštit pár otazníků. Ten nejdůležitější byl, jestli rezerva Jílového obhájí vítězství nebo ji na trůnu vystřídají borci ze Šluknova. Ani boj o třetí příčku nebyl rozhodnut, tak se očekával tuhý boj.
Poslední turnaj nejlépe vyšel Hezounům Děčín „A“, kteří jako jediní byli v sobotu stoprocentní. Ale jejich páté místo již nebyla šance vylepšit.
Avizovaný souboj o první místo mezi Autocentrem Jílové „B“ a SLŠ a SOŠS Šluknov skončilo remízou, což se více hodilo Jílovským. A protože ve druhém utkání nezaváhali, bylo o jejich obhajobě rozhodnuto. „Lesníci“ ze Šluknova svůj druhý duel také vyhráli a pojistili si tak stříbrnou příčku.
FC Slovanka Korado SW Děčín chtěla zaútočit na bronzové medaile, jenže ze dvou zápasů získala jeden bod, který na posun na stupně vítězů nestačil. I Las Žlebas Děčín si z Libouchce odváží jeden bod za plichtu právě ze Slovankou.
Jediným týmem, jež v tomto kole nebodoval, byl Benteler Rumburk, přesto se může radovat ze zisku bronzových medailí.
Vítězem 1. Autocentrum Jílové ligy okresu Děčín se stalo Autocentrum Jílové „B“, gratulujeme!
Celkové pořadí: 1. Autocentrum Jílové „B“, 2. SLŠ a SOŠS Šluknov, 3. Benteler Rumburk, 4. FC Slovanka Korado SW Děčín, 5. Hezouni Děčín „A“, 6. Las Žlebas Děčín.
Mužem 7. kola byl zvolen Martin Faflík z FC Slovanka Korado SW Děčín a nejlepším střelcem tohoto turnaje se stal Pavel Vomáčka ze SLŠ a SOŠS Šluknov.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník