Zprávy

JK Trans Varnsdorf vítězem DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje

18.2.2018, 21:11 | vložil: Václav Valštýn

Další ročník DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje je již minulostí. Finálový turnaj se odehrál v sobotu 17.2.2018 ve Varnsdorfu.
V jeho úvodu si to rozdala mužstva ze spodní poloviny tabulky o konečné páté až osmé místo. Tyto boje ovlivnila neúčast týmu DeCe Computers Děčín, kterému tak zůstal v rukou „Černý Petr“ v podobě posledního místa. Ve skvělém světle se představil SC Stap Vilémov, jež byl ve Varnsdorfu stoprocentní, což znamenalo jediné – postup na konečné páté místo. Sokol Bělá si poradil s Turbem Děčín „A“, ale zůstal sedmý. Turbo po dvou porážkách neudrželo páté místo a je celkově šesté.
Poté následovalo to pravé vyvrcholení extraligové sezóny. JK Trans Varnsdorf dokonale využil domácího prostředí a nenechal nikoho na pochybách, že kráčí za krajským titulem. Všechny tři zápasy vyhrál a ovládl DeCe Computers Extraligu Ústeckého kraje s desetibodovým náskokem. Stříbrné medaile získali borci FC Veteráns Želenice, kteří mimo porážky od Varnsdorfu, porazili Jílové a plichtili s Bumikem. Bronz má ve své moci Autocentrum Jílové „A“, které tedy neobhájilo loňský triumf. Bumiko Děčín šlo do finálového turnaje s tím, že již nemůže získat titul, ale chtělo se posunout na „bednu“. Dvě remízy a prohra k tabulkovému posunu nepomohly a tak je Bumiko celkově na nepopulární čtvrté příčce.
Vítězem DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje v jejím 43. ročníku se stal JK Trans Varnsdorf. Gratulujeme!!! Celkové pořadí: 1. JK Trans Varnsdorf, 2. FC Veteráns Želenice, 3. Autocentrum Jílové „A“, 4. Bumiko Děčín, 5. SC Stap Vilémov, 6. Turbo Děčín „A“, 7. Sokol Bělá, 8. DeCe Computers Děčín.
Mužem finálového kola se stal Tomáš Hadar z SC Stap Vilémov a nejlepším střelcem tohoto kola se stal Ivan Culek ze Sokola Bělá se šesti vstřelenými brankami.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník