Zprávy

Na MR veteránů jedou z Ústeckého kraje SK Jílové a JK Trans Varnsdorf

11.2.2018, 10:17 | vložil: Václav Valštýn

Závěrečné kolo základní části RAF Děčín Veteráns ligy Ústeckého kraje hostila v sobotu 10.2.2018 varnsdorfská sportovní hala. Tento turnaj hrubě narušila neúčast dvou mužstev – Tenisu Proboštov a Noty Děčín, přesto byla k vidění dramatická i zajímavá sálovka, jež rozhodla o tom, které dva týmy budou reprezentovat náš region na Mistrovství republiky veteránů v kategorii 40+. Jsou jimi nakonec SK Jílové a JK Trans Varnsdorf.
Mužstva SK Jílové a Sokol Bělá byla v tomto kole stoprocentní a získala devět bodů ze tří zápasů. Jílovští díky výhře nad Varnsdorfem, tohoto svého soupeře bodově dotáhli a díky lepšímu skóre i vystřídali na vedoucí pozici. O celkovém vítězi rozhodne až finálový turnaj. Sokol Bělá ztrácí na tato dvě mužstva tři body a bude jistě chtít do bojů o titul rázně promluvit.
JK Trans Varnsdorf vedle již zmíněné prohry s Jílovým, další dvě utkání zvládl a stále drží bodový kontakt s čelem tabulky. Takto dramatickou soutěž veteráni v Ústeckém kraji nepamatují.
SK RAFani Děčín předvedli jeden ze svých lepších turnajů a šest bodů získaných ve třech utkáních jim pomohlo k posunu na sedmou příčku.
Další dvojice týmů si z Varnsdorfu odváží tři body. Tyto body byly důležité pro borce Old Stars Ludvíkovice a znamenají pro ně zajištění účasti v bojích o titul. Eurosport Teplice měl těžký los, ze tří utkání porazil jen Ludvíkovické a ve finálovém turnaji se bude ze čtvrtého místa snažit smazat pětibodové manko na stupně vítězů.
Další tři týmy ve Varnsdorfu nebodovaly. Zatím co SK Dumbo Děčín bojovalo, ale na své soupeře nestačilo, Nota Děčín a Tenis Proboštov ke svým utkáním ani nedorazili.
Rozdělení mužstev pro finálový turnaj – skupina o 1. – 5. místo: SK Jílové, JK Trans Varnsdorf, Sokol Bělá, Eurosport Teplice a Old Stars Ludvíkovice; skupina o 6. – 9. místo: Nota Děčín, SK RAFani Děčín, Tenis Proboštov a SK Dumbo Děčín.
Mužem 6. kola se stal Aleš Čermák z SK Jílové a střelci kola se stali třígóloví Aleš Čermák z SK Jílové, Filip Tauchman ze Sokola Bělá a Jaroslav Beránek z JK Trans Varnsdorf.
Finálové kolo se odehraje v sobotu 3.3.2018 od 8.00 hod. v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník