Zprávy

Po 6. kole 1. Autocentrum Jílové ligy okresu Děčín není jisté, kdo se stane vítězem

4.2.2018, 07:38 | vložil: Václav Valštýn

Již šesté kolo mají za sebou sálovkáři 1. Autocentrum Jílové ligy okresu Děčín. To se odehrálo v sobotu 3.2.2018 v libouchecké sportovní hale.
Nejlépe si vedla mužstva ze Šluknovského výběžku, která byla ve všech třech svých odehraných utkáních stoprocentní. SLŠ a SOŠS Šluknov se tak výrazně přihlásil do bojů o titul, když se přiblížil vedoucímu Jílovému na rozdíl pouhých dvou bodů a v posledním turnaji svedou tyto týmy přímý souboj o první místo. Benteler Rumburk se vyhoupl na bronzový stupínek a za jistých okolností může v úplně posledním utkání tohoto ročníku bojovat se Šluknovskými o druhé místo.
Další trojice týmů měla v Libouchci bilanci jedné výhry a dvou porážek. Autocentru Jílové „B“ tři body stačily k udržení vedoucí příčky, ale mistrovské oslavy se musejí v Jílovém odložit a v posledním turnaji budou muset Jílovští ještě hodně bojovat. To FC Slovanka Korado SW Děčín tři body nestačily k udržení medailových pozic a její návrat tam je již spíše teoretický. Hezouni Děčín „A“ tři body získali výhrou na rezervou Jílového, což se dá považovat za událost tohoto kola, ale z páté pozice se nemůže již nikam posunout.
Dalším turnajem bez bodu se hráči Las Žlebas Děčín odsoudili ke konečnému poslednímu místu prvoligové tabulky.
Mužem kola byl zvolen Daniel Brda ze SLŠ a SOŠS Šluknov a nejlepšími střelci se s pěti vstřelenými brankami stali Martin Malát z Autocentra Jílové „B“ a František Holubek z Benteleru Rumburk.
Poslední kolo se odehraje v sobotu 24.2.2018 od 8.00 hod. v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník