Zprávy

I po 5. kole 1. Autocentrum Jílové ligy okresu Děčín vede rezerva Jílového

13.1.2018, 20:47 | vložil: Václav Valštýn

Páté kolo 1. Autocentrum Jílové ligy okresu Děčín mají již za sebou sálovkáři tohoto regionu. Tento turnaj se odehrál v sobotu 13.1.2018 v Libouchci a vždycky rád informuji, že žádné mužstvo neodjíždělo s prázdnou, ale ani jeden tým nebyl stoprocentní.
Hned trio týmů mělo bilanci dvou výher a jedné porážky. Teprve druhou porážku v sezóně utrpěla rezerva Autocentra Jílové, když nad její síly byli „Lesníci“ ze Šluknova. Nicméně Jílovští si udržují komfortní osmibodový náskok a neochvějně kráčí za obhajobou titulu. SLŠ a SOŠS Šluknov je stále na druhé pozici a další šestibodový tým FC Slovanka Korado SW Děčín se vyšvihl na bronzový stupínek. Bodový rozdíl mezi druhým a čtvrtým týmem tabulky jsou pouhé čtyři body, což značí, že poslední dvě kola budou nesmírně zajímavá a dramatická.
Hezouni Děčín „A“ v tomto turnaji zažili od každého něco, tedy vítězství, prohru i remízu a opět se o kousek vzdálili poslednímu místu.
Benteler Rumburk v Libouchci zaznamenal jednu výhru a dvé porážky a tři body nestačily k udržení stupňů vítězů.
Las Žlebas Děčín získal pouhý jeden bod za remízu s Hezouny a velice se mu komplikuje plán na opuštění dna ligové tabulky.
Mužem tohoto kola byl zvolen Pavel Vomáčka ze SLŠ a SOŠS Šluknov a nejlepším střelcem tohoto turnaje se stal Michal Huček za 9 vstřelených gólů.
Následující kolo se odehraje v sobotu 3.2.2018 od 8.00 hod. opět v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník