Zprávy

Po 5. kole DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje je jasné, kdo si zahraje o titul o kdo o sestup

7.1.2018, 10:55 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

Pátým kolem DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje vstoupili sálovkáři našeho regionu do roku 2018. To se odehrálo v sobotu 6.1.2018 v Libouchci a definitivně rozlousklo hádanku, i když se ještě bude hrát poslední kolo základní části, kdo si zahraje ve finálovém turnaji o titul a kdo naopak o sestup.
Skvělý vstup do nového roku předvedlo Bumiko Děčín, které vytěžilo ze čtyř odehraných zápasů maximum a přiblížilo se vedoucímu Varnsdorfu již jen na rozdíl čtyř bodů.
I Autocentru Jílové „A“ se tento turnaj vydařil, když získalo ve čtyřech utkáních devět bodů, a reálně si udrželo šance na obhajobu titulu. Mužstva na prvním až čtvrtém místě jsou seřazena v rozmezí sedmi bodů.
FC Veteráns Želenice měly na programu rovněž čtyři zápasy, v nichž měly padesátiprocentní úspěšnost. I tak stále drží druhé místo.
Vedoucí JK Trans Varnsdorf sice v tomto turnaji nepoznal hořkost porážky, ale body ztratil dvěma remízami. K tomu přidal jednu výhru, stále si však udržuje tříbodový náskok před nejbližším pronásledovatelem a navíc má ještě jeden neodehraný zápas k dobru.
Sokol Bělá urval v Libouchci čtyři body ze čtyř zápasů a díky stejnému počtu bodů, ale lepšímu skóre přenechal poslední příčku „Décéčku“. Právě DeCe Computers Děčín byl posledním týmem, který v první lednovou sobotu v Libouchci ochutnal chuť vítězství. Je sice poslední, ale díky nesmírně vyrovnané spodní polovině tabulky, kde jsou všechna čtyři mužstva vyrovnána ve třech bodech, to nemusí být na dlouho.
SC Stap Vilémov neprožil dobrý vstup do nového kalendářního roku. Ve třech odehraných zápasech pobral je jeden bod, ale ještě hůře dopadlo Turbo Děčín „A“, které jako jediné v pátém kole nebodovalo.
Mužem kola byl zvolen Patrik Medal z Bumika Děčín a Tomáš Feledi z Autocentra Jílové „A“ se se sedmi vstřelenými brankami stal nejlepším střelcem.
Poslední kolo základní části se odehraje v sobotu 27.1.2018 od 8.00 hod. opět v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník